Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

22.10.2013 №01-15/1990

 

Керівникам навчальних закладів м.Чернівців

 

 

Повідомляємо Вас про те, що у 2013/2014 навчальному році буде проведено конкурс «Знавці Біблії».

Метою проведення конкурсу є подальша пропаганда християнських цінностей та удосконалення роботи щодо вивчення Біблії у школах м.Чернівців. Конкурс проводиться серед учнів 7-11 класів та педагогів згідно з Умовами, що додаються (Додаток).

Координаторами конкурсу виступають Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, спільно з Міжнародною Місією Милосердя та Доброчинності Ковчег» та Чернівецькою Біблійною Семінарією.

Команда переможців буде нагороджена поїздкою на Святу Землю (Ізраїль).

Просимо організувати проведення конкурсу «Знавців Біблії». В кожному навчальному закладі необхідно сформувати дві команди 7-8 класів та 9-11 класів. Провести вчасно реєстрацію команд та прийняти активну участь у конкурсі.

Детальну інформацію щодо складу команд, кількості учасників та умов проведення конкурсу «Знавців Біблії» можна отримати у координатора: Федорак В.Ф. тел. 57-39-79.

 

 

 

Начальник управління

освіти міської ради В.С. Малишевська

 

Федик М.В.

Тел. 3-23-62

 

 

 

Додаток до листа

від 22.10.2013 № 01-15/1990

УМОВИ

про проведення I-ІІІ етапів конкурсу «Знавці Біблії»

серед учнів загальноосвітніх шкіл Чернівецької області

 

1. Загальні умови

1.1. Умови конкурсу «Знавці Біблії» (далі – Конкурс) розроблено відповідно до Указу Президента України № 34/2013 від 21 січня 2013 року «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» та на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 767 від 08/08/2012р. «Про затвердження плану заходів з виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року, розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації № 163-р від 25/03/2013р. «Про затвердження плану обласних заходів з проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».

1.2. Метою прийняття цих Умов є вдосконалення практики проведення в області інтелектуальних змагань зі знання Біблії.

1.3. Основними завданнями Конкурсу є:

- створення умов соціального становлення та розвитку молодих громадян України в інтересах особистості, суспільства та держави на засадах Біблійних цінностей.

- поліпшення досвіду вчителів, класних керівників, які у роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні технології;

- популяризація здорового способу життя у підлітків та молоді;

- створення інформаційного, освітнього простору на основі Біблійних цінностей з вільного волевиявлення в питаннях здорового способу життя у підлітків

- інформування підлітків і молоді про незворотній негативний вплив алкоголю, наркотиків та куріння на організм;

- зміцнення психологічних та емоційних стосунків між учителем та учнями, батьками та дітьми.

- виховання глибокої поваги до Біблії, любові до своєї країни.

1.4. Координацію проведення І-ІІІ етапів Конкурсу здійснює Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (далі – ДОНМС) спільно з Міжнародною Місією Милосердя та Доброчинності «Ковчег», Чернівецькою Біблійною Семінарією (далі – ЧБС).

Заходи щодо проведення Конкурсу, проводяться відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної держадміністрації.

1.5. Організаційні заходи щодо проведення І-ІІ етапів Конкурсу здійснюють Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (далі – Інститут) спільно з ЧБС, на яких покладається відповідальність за організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу.

Безпосередню роботу з організації заходів, щодо проведення Конкурсу, здійснює методист науково-методичного центру Інституту, що відповідає за стан викладання предметів духовно-морального спрямування та уповноважена особа від ЧБС.

1.6. Для організації та проведення І-ІІ етапів Конкурсу створюються організаційні комітети, а для перевірки якості виконання завдань та визначення переможців Конкурсу – журі.

1.7. Оцінка змісту робіт учасників Конкурсу знаходиться в компетенції виключно членів журі. Апеляції учасників Конкурсу не передбачені.

1.8. Для формування завдань кожного етапу Конкурсу оргкомітети створюють комісії, до яких входять фахівці Інституту та ЧБС у складі не більше трьох осіб. Члени комісії несуть персональну відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх конфіденційність до моменту оприлюднення.

1.9. Форма проведення Конкурсу – I етапу заочна, II етап – очна.

1.10. Для участі у Конкурсі необхідно пройти реєстрацію в установленому порядку. На першому етапі Конкурсу завдання / тести виконуються в режимі он-лайн. Учасники Конкурсу отримують завдання і дають на них відповідь державною мовою.

1.11. Переможців Конкурсу визначають в особистій першості по вікових категоріях.

1.12. Вчителі / викладачі, які підготували переможців Конкурсу вважаються його переможцями нарівні з учнями.

 

2. Проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться в два етапи:

2.1.1. І етап Конкурсу проводиться у режимі он-лайн тестування щороку у квітні місяці. Участь у І етапі є добровільною. Орієнтовні завдання для І етапу Конкурсу готує Оргкомітет. Вони розміщуються на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти.

2.1.3. Звіти про проведення І етапу та заявки на участь команд у ІІ етапі надсилаються до Оргкомітету Конкурсу до 15 березня 2014 року.

2.3. II (обласний) етап Конкурсу проводиться у квітні місяці 2014 року. Він проводиться у два тури. Під час І туру виконуються тестові завдання. ІІ тур – творча робота та її захист (до 7 хвилин).

2.3.1. Допуск до змагань ІІ етапу здійснює Оргкомітет на підставі поданих заявок та заповнених анкет.

2.3.2. Завдання ІІ етапу готують Оргкомітет та журі ІІ етапу Конкурсу.

2.3.3. Склад оргкомітету та журі ІІ етапу Конкурсу затверджуються наказом ДОНМС облдержадміністрації.

 

3. Учасники Конкурсу

3.1.1. І–ІІ етапи Конкурсу проводяться серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Учасниками конкурсу можуть бути учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Учні – учасники конкурсу виступають у двох вікових групах: І – 7-8 класи, ІІ – 9-11 класи.

3.1.2. Учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, навчально-виховних комплексів, беруть участь у змаганнях на рівних правах.

3.1.3. Для участі у І етапі Конкурсу необхідно подати заявку та пройти реєстрацію (отримати логін-пароль). Учасники ІІ етапу Конкурсу заповнюють анкету встановленого зразка.

3.1.4. Керівники команд несуть передбачену чинним законодавством відповідальність за збереження життя та здоров'я членів команди.

 

 

 

4. Визначення переможців та нагородження учасників Конкурсу

4.1. Кількість переможців І етапу Конкурсу не може перевищувати 50% числа учасників змагань відповідної вікової групи. Переможці І етапу Конкурсу нагороджуються грамотами ЧБС.

4.2. Переможці ІІ етапу Конкурсу нагороджуються дипломами І, II, ІІІ ступенів окремо за віковими групами. Кількість переможців у кожній віковій групі не може перевищувати 3 чоловік. Загальна кількість переможців Конкурсу не може перевищувати 6 чоловік. При цьому, нарівні з учасниками змагань переможцями вважаються і вчителі, які підготували переможців Конкурсу.

4.4. 6 учнів учнів та 6 вчителів-переможців ІІ етапу Конкурсу спільним рішенням оргкомітету та журі нагороджуються поїздкою на Святу Землю (в Ізраїль).

4.5. Дипломи переможців ІІ етапу Конкурсу підписуються головами оргкомітету та журі і завіряються гербовою печаткою ДОНМС та ЧБС.

 

5. Організаційні комітети Конкурсу

5.1 Оргкомітети І-ІІ етапів Конкурсу:

5.4.1. Проводять організаційну роботу з підготовки і проведення Конкурсу.

5.4.2. Проводять реєстрацію учасників Конкурсу.

5.4.3. Формують склад учасників Конкурсу із числа переможців попереднього етапу за результатами їх виступів на змаганнях по вікових групах .

5.4.4. За поданням журі приймають рішення щодо визначення переможців змагань та їх нагородження.

5.4.5. Складають звіти про проведення Конкурсу та оприлюднюють їх.

5.4.6. Сприяють висвітленню результатів Конкурсу у засобах масової інформації.

5.6. Протокол ІІ етапу Конкурсу зберігається в Інституті післядипломної педагогічної освіти а оригінали робіт учасників ІІ етапу Конкурсу передаються у ЧБС.

6. Журі Конкурсу

6.1. Журі формується з наукових працівників Інституту та ЧБС. Його очолює голова. Члени оргкомітету можуть бути членами журі.

6.2. Голова журі:

6.2.1. Узгоджує з методистом фаху якісний склад журі.

6.2.2. Несе відповідальність за об'єктивність перевірки та оцінювання робіт учасників Конкурсу.

6.2.3. Очолює комісію зі складання завдань для Конкурсу.

6.3. Журі Конкурсу:

6.3.1. Перевіряє і оцінює рівень якості виконання учнівських робіт.

6.3.2. Аналізує рівень підготовки учасників Конкурсу, готує подання оргкомітету про нагородження переможців, складає відповідний звіт.

6.3.3. Члени журі можуть входити до складу комісії зі складання завдань, яку формує оргкомітет.

 

7. Порядок нагородження переможців.

7.1. Переможці ІІ етапу Конкурсу нагороджуються поїздкою на Святу Землю (в Ізраїль).

7.2. У випадку виникнення форс-мажорних обставин спосіб і форма компенсації поїздки для переможців Конкурсу визначаються журі та оргкомітетом Конкурсу.

 

e-max.it: your social media marketing partner