Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

14.05.2012 року № 01-15/ 829                          Керівнику загальноосвітнього   

                                                                             навчального закладу

 

 

З метою забезпечення дотримання законодавства України щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,   статті  26 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пункту 8 Постанови  Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та  матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених  батьківського піклування»  №226 від 05.04.1996 р. управління освіти Чернівецької міської ради  влітку 2012 року для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування пропонує наступні оздоровчі табори:

№ п/п

Назва дитячого оздоровчого закладу керівник та телефон

І зміна

ІІ зміна

ІІІ зміна

1.

ДОТ “Вогник Буковини” (обком профспілки працівників споживчої кооперації, с.В.Кузьмин Глибоцького р-ну) Домбровська Ольга Остафіївна

 Чернівці   4 32 06   Марія Миколаївна

08.06.

  —

28.06

01.07

21.07

24.07

13.08

2.

Пансіонат з лікуванням матери і дитини “Зелені пагорби ”

(с. Виженка, Вижницького р-ну) Шешуряк Анатолій Костянтинович (230) 5 84 46  5 85 70

14.06.

  —

04.07

18.07

08.08

10.08

30.08

3.

Дитячий пансіонат “Вербиченька” (с.Давидівка, Сторожинецького р-ну)  Кушнір Дар’я Яківна

  (235) 4 82 90  Чернівці   55 18  07  

14.06.

  —

04.07

08.07

28.07

31.07

20.08

Для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування влітку 2012 року просимо до 20.05.12 р.  в каб. №93 (тел. 3-72-28) подати наступні документи:

-         Списки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за формою (додаток №1);

-         заяву опікуна та її копію (додаток №2);

-         довідку з навчального закладу в якому навчається дитина;

-         копію свідоцтва про народження дитини;

-         копії  документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (свідоцтво про смерть і (або) рішення суду про позбавлення батьківських прав, довідку, якщо мати була одинокою);

-         копію рішення МВК про встановлення опіки.

Поряд з цим повідомляємо, що оздоровленню підлягають всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування шкільного віку, включаючи випускників 9-х, 11-х класів.

У разі відмови від оздоровлення в запропонованих таборах необхідно надати заяву опікуна та її копію, в якій вказати дату і місце оздоровлення дитини даної категорії влітку. До заява надати копію путівки  табору, санаторію тощо в якому оздоровлювалася дитина даної категорії протягом 2012 року.

 У разі безпідставної відмови опікуна від оздоровлення дитини даної категорії управління освіти міської ради  зобов’язане повідомити службу у справах дітей Чернівецької міської ради.

Про місце та дату отримання путівок в дитячі оздоровчі табори буде повідомлено додатково.

Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради                                                  В.С.Малишевська

 

 

Додаток №1

до листа №01-15/829

                                                                                    від  14.05.2012 р.

 

СПИСОК

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

на оздоровлення влітку 2012 року

 

№ з/п

П.І.Б. дитини

Дата народж.

Навчальний заклад,

клас

Відомості про батьків

Відомості про опікунів

(ким і коли встановлена опіка)

Адреса проживання опікунів та підопічного

* Відмітка про оздоровлення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*В даній колонці вказуємо табір в якому планується оздоровити дитину. Якщо дитина протягом 2012 року  вже оздоровлювалася в дитячих таборах відпочинку  вказуємо табір та місяць оздоровлення і додаємо копію путівки.

 

 

                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додаток №2

до листа №01-15/829

                                                                                    від  14.05.2012 р.

 

Зразок заяви

 

 

 

                                                         Начальнику управління освіти

  Чернівецької міської ради

Малишевській В.С.

        (П.І.Б., адреса опікуна, телефон)

 

 

З а я в а

 

         Прошу оздоровити мого підопічного (П.І.Б.,  дата народження дитини), учня ______ класу      (повна назва навчального закладу)  в дитячому оздоровчому таборі (назва табору)    в ____ зміну.

 

 

 

 

 

 

(дата)                                                                        (підпис)

 

e-max.it: your social media marketing partner