Зв'язок
 • Школа молодого вчителя інформатики

  Школа молодого вчителя інформатики

 • Інформаційна культура учня

  Інформаційна культура учня

 • День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості

  День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості

 • «Найвище мистецтво педагога – розбудити радість у творчості і знаннях»

  «Найвище мистецтво педагога – розбудити радість у творчості і знаннях»

 • Методичне об'єднання вихователів старших груп в СДНЗ №34 для частохворіючих дітей

  Методичне об'єднання вихователів старших груп в СДНЗ №34 для частохворіючих дітей

Школа молодого вчителя інформатики

image-0-02-05-e826 жовтня 2016 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 для молодих вчителів інформатики навчальних закладів міста відбулося заняття міської школи молодого вчителя з проблеми «Розвиток пізнавальної діяльності учнів на уроках інформатики».
Відкрила заняття Терлецька Інна Дмитрівна, методист з математики ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради, яка окреслела мету і напрямки роботи ШМВ, ознайомила з планом.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Інформаційна культура учня

IMG 20161026 10280926 листопада 2016 року в Чернівецькій спеціалізованій школі №22 для бібліотекарів міста проведено семінар – практикум на тему «Особливості складання бібліографічного опису друкованих та електронних джерел інформації згідно з ДСТУ ГОСТ 7,1 2006»
Захід організовано з метою підвищення професійної компетентності, вдосконалення навичок складання бібліографічних описів документів та оформлення бібліографічних списків до творчих і наукових робіт.
Відкрила роботу семінару методист ММЦ Ватутіна Л.М., яка ознайомила присутніх з планом семінару, його завданнями та метою.
Директор школи Яворська Л.І. представила візитівку школи, ознайомила присутніх з досягненнями педагогів та учнів школи у міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Продемонструвала сторінку бібліотеки на сайті школи, портфоліо бібліотекарів школи Холевчук З.І. та Стрельчук Я.В., можливості використання бібліотеки он-лайн для позакласного читання.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості

98643216564День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості. Саме на це свято 27 жовтня у Чернівецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №19 завітали вихованці ДНЗ №49 та їх батьки.
У гостинному актовому залі школи зібралися діти, вихователі та батьки, багато хто з яких сам колись навчався у цих стінах. А тепер на першу зустріч із школою вони привели своїх дітей.
Радісно зустріли їх школярі з веселими піснями, танцями, загадками. Маленьких хлопчиків та дівчаток зустріла чарівниця Осінь та казкові герої. Вони запросили малят до класів на міні-уроки, на яких вихованці відчули себе справжніми школярами.
Малята в свою чергу також долучилися до свята: розказували вірші, відгадували загадки.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Найвище мистецтво педагога – розбудити радість у творчості і знаннях»

IMG 050521 жовтня 2016 року керівники гуртків Міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді ділилися досвідом з вчителями обслуговуючої праці загальноосвітніх навчальних закладів міста через проведення майстер-класів, темою яких була «Безмежність творчості».
Захід відкрила методист ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради Німіжан С.К. Гостем заходу була Катерина Пономарьова, голова ГО «Волонтерський рух Буковини», яка повідомила про міський благодійний конкурс, що відбудеться в грудні 2016 року.
Практичний психолог міського центру Ленковська І.О. налаштувала присутніх на позитивний лад та плідну роботу.
Керівник гуртка-методист «Зразкового художнього колективу» «Природа і творчість» Куксанова Т.В., в рамках свого майстер-класу «Дивовижні тварини навколо нас» відкрила учасникам можливості поєднання природнього матеріалу та текстилю.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Методичне об'єднання вихователів старших груп в СДНЗ №34 для частохворіючих дітей

20161019 094237У жовтні місяці на базі Санаторного дошкільного навчального закладу №34 (завідувач О.Г.Масіян) відбулося методичне об'єднання міста для вихователів старших груп з проблеми «Формування ціннісного ставлення до здоров'я у дітей старшого дошкільного віку»
Турбота про зміцнення здоров'я дітей, їх фізичний розвиток та зниження рівня захворюваності – одне з головних завдань, над якими працює колектив на протязі багатьох років.
Враховуючи специфіку ДНЗ значна увага приділяється проведенню реабілітаційних заходів для частохворіючих дітей.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

У К Р А Ї Н А

Чернiвецька мiська рада

Виконавчий комiтет

У П Р А В Л І Н Н Я    О С В І Т И

58029, м.Чернівці, Червоноармійська, 176, т.3-30-87

 

НАКАЗ

від 07.07.2011 р.                                                                                               №210

 

Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців

 

 

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 06.07.2011 р. №181-р «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців»

НАКАЗУЮ:

 1. Всім керівникам закладів освіти Чернівецької міської ради:

1.1.  З 20.07. по 20.08.2011 р організувати проведення місячника санітарної очистки та благоустрою закладів освіти міста.

1.2.  Організувати прибирання дворів, дитячих, спортивних майданчиків, парків, скверів, підвалів, горищ, дренажних систем водовідведення, звернути увагу на своєчасне очищення контейнерних майданчиків, своєчасне вивезення твердих побутових відходів, можливість їх сортування і здачу, як вторинну сировину ТОВ «Віза-Вторма» (тел.52-96-27, 52-96-29)..

1.3.  Особливу увагу звернути на питання щодо підготовки закладів освіти до нового 2011/2012 навчального року.

 1. Працівникам апарату управління освіти міської ради здійснювати систематичний контроль за проведенням літнього місячника санітарної очистки та благоустрою     м. Чернівців в підпорядкованих закладах.
 2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління

освіти міської ради                                                                      В.С.  Малишевська

 

 

Виконавець:

методист ММК управління освіти

Чернівецької міської ради                                                            В.П.Козьма

 

e-max.it: your social media marketing partner
Яндекс.Метрика