Зв'язок
 • Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

  Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

 • ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

  ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

 • "Тричі мені являлася любов..." (І.Франко)

 • Великдень всіх на гостину кличе

  Великдень всіх на гостину кличе

 • Благодійна акція

  Благодійна акція "Писанкова Україна - 2016"

Організатори конкурсу «Рятувальник – очима дітей» нагородили переможців

5З метою навчання правил безпеки дітей, виховання у них культури безпечної поведінки та популяризації професії рятувальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом з Чернівецькою обласною організацією Добровільного пожежного товариства України організували проведення конкурсу дитячо-юнацької творчості на протипожежну та техногенну тематику. Сам конкурс тривав упродовж лютого-квітня, а його учасниками стали учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позакласних гуртків, які надіслали понад 300 робіт.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

IMG 1987Найважливішою проблемою сучасної цивілізації є збереження життя на планеті. Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічне мислення. 26 квітня вчителі біології та екології м.Чернівців обговорювали на семінарі-практикумі актуальну тему: «Формування екологічної компетентності учнів".Відкрила семінар викладач ІППО ЧО, кандидат хімічних наук Юзькова Валентина Дмитрівна, яка презентувала програму заходів експериментального майданчика з проблеми: «Формування екологічної компетентності учнів та педагогів шляхом системної екологізації навчально-виховного процесу».Системна робота щодо "екологізації" навчально-виховного процесу тривалий період здійснюється в ЗОШ №25. Це означає, що екологія вивчається як окремий предмет на профільному рівні, а при викладанні інших навчальних курсів логічно "вплітаються" питання екологічної проблематики. Шляхи формування екологічних знань на уроках англійської мови представила вчитель-методист, викладач англійської мови Богач Наталія Михайлівна.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

"Тричі мені являлася любов..." (І.Франко)

DSC 4190У загальноосвітніх навчальних закладах міста продовжується відзначення 160-ї річниці з дня народження Івана Франка. Зокрема у Чернівецькій гімназії №5 вчитель української мови та літератури Жанна Палійчук з учнями 10-го класу провела "філософський стіл" на тему "Філософія кохання у творчості Івана Франка".
"Одне з основних завдань учителів-філологів – допомогти дітям зрозуміти самих себе, причини своїх вчинків, настроїв, - наголошує Жанна Володимирівна. - Тому вчителі української мови та літератури Чернівецької гімназії № 5 урізноманітнюють шкільне життя, особливо позакласну діяльність. Саме з цією метою був проведений "філософський стіл". Учасники заходу шукали відповіді на важливі запитання у творах Каменяра. Наприклад, з-поміж усіх поетичних збірок митця саме «Зів’яле листя» оперує категоріями екзистенційної філософії.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Великдень всіх на гостину кличе

20160427 103813 У ДНЗ №25 ЦРД «Малюк» 27.04.2016 року до свята Великодня відбулася музична розвага для дітей молодшого дошкільного віку «Великдень всіх на гостину кличе».   У розвазі приймали участь педагоги, діти та батьки. На святі співали обрядові пісні – гаївки, читали вірші, грали українські народні ігри, танцювали. Святкова атмосфера сприяла святковому та радісному настрою, емоційним відгукам глядачів.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Благодійна акція "Писанкова Україна - 2016"

golovnaВербної неділі, 24 квітня 2016 року, на Центральній площі Чернівців відбулася благодійна акція «ПИСАНКОВА Україна-2016», зорганізована волонтерами ВО «Буковина – українському війську» (вул.Грушевського, 1, к.101). До акції долучилися і чернівецькі школи. На вкритих рушниками столах, під яскравим весняним сонцем переливалися барвами писанки, кошики, рушнички, випічка – все це та ще багато іншого можна було побачити на виставці великодніх атрибутів «Великдень просить на гостину!».
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

У К Р А Ї Н А

Чернiвецька мiська рада

Виконавчий комiтет

У П Р А В Л І Н Н Я    О С В І Т И

58029, м.Чернівці, Червоноармійська, 176, т.3-30-87

 

НАКАЗ

від 07.07.2011 р.                                                                                               №210

 

Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців

 

 

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 06.07.2011 р. №181-р «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців»

НАКАЗУЮ:

 1. Всім керівникам закладів освіти Чернівецької міської ради:

1.1.  З 20.07. по 20.08.2011 р організувати проведення місячника санітарної очистки та благоустрою закладів освіти міста.

1.2.  Організувати прибирання дворів, дитячих, спортивних майданчиків, парків, скверів, підвалів, горищ, дренажних систем водовідведення, звернути увагу на своєчасне очищення контейнерних майданчиків, своєчасне вивезення твердих побутових відходів, можливість їх сортування і здачу, як вторинну сировину ТОВ «Віза-Вторма» (тел.52-96-27, 52-96-29)..

1.3.  Особливу увагу звернути на питання щодо підготовки закладів освіти до нового 2011/2012 навчального року.

 1. Працівникам апарату управління освіти міської ради здійснювати систематичний контроль за проведенням літнього місячника санітарної очистки та благоустрою     м. Чернівців в підпорядкованих закладах.
 2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління

освіти міської ради                                                                      В.С.  Малишевська

 

 

Виконавець:

методист ММК управління освіти

Чернівецької міської ради                                                            В.П.Козьма

 

e-max.it: your social media marketing partner

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика