Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail imageОсвітяни міста Чернівців, підводячи підсумки 2010/2011навчального року  та окреслюючи напрями роботи в наступному навчальному році, провели підсумкове засідання колегії, яке відбулося 10 червня 2011 року в стінах Чернівецької загальноосвітньої школи №2 за участю начальника Головного управління освіти обласної державної адміністрації Михайла Йозефовича Бауера,
заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Євгеновича Паскаря, начальника міського управління охорони здоров’я Ігоря Володимировича Незборецького, членів колегії, працівників управління освіти Чернівецької міської  ради, директорів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та завідуючих дошкільних навчальних закладів.
На засіданні колегії присутні розглянули такі основні питання:
1.            Про виконання Основних напрямів організаційно-педагогічної, навчально-виховної, науково-методичної роботи управління освіти Чернівецької міської ради, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів м. Чернівців за 2010/2011 н.р. (далі Основні напрями).
2.            Про затвердження плану роботи управління освіти на 2011/2012 н.р..
3.            Про розгляд проекту Програми розвитку освіти м. Чернівців на 2012-2016 роки.
Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Валентина Семенівна Малишевська, аналізуючи виконання Основних напрямів роботи освітян Чернівців, зосередила увагу на пріоритетах розвитку галузі, а саме: обов’язковій дошкільній освіті, удосконаленні системи управління, підвищенні якості, конкурентноспроможності та забезпеченні рівного доступу до якісної освіти, впровадженні інформаційно-комунікаційних техноолгій у навчально-виховний процес, реалізації інклюзивної освіти, удосконаленні виховної роботи, підвищенні методичної майстерності та рівня професіоналізму педагогічних працівників, налагодженні партнерських зв’язків, розвитку позашкільної освіти.
В обговоренні цього питання взяли участь члени колегії та запрошені: М. Й. Бауер, О.Є.Паскар, Г.М.Поштар, О.І.Аносова, М.Е.Зегрюк, А.О.Продан.
Перший заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради Георгій Северинович Олійник запропонував учасникам колегії звернути увагу на проект плану роботи управління освіти на 2011/2012 н.р., зокрема на питання якісних освітніх послуг, покращення правоосвітньої та правовиховної роботи, впровадження екологічної освіти, демократизації контролю навчальних закладів.
Розглядаючи проект Програми розвитку освіти м. Чернівців на 2012-2016 роки, представники чотирьох творчих груп - Л.І.Оробець, В.М.Шиманський, М.Г.Галузинська, М.П.Кірілеско - обговорили її розділи, зокрема «Управління та розвиток освіти», «Зміст і якість освіти», «Виховання особистості», «Безпека життя і здоров’я», доповнивши їх суттєвими пропозиціями.
На завершення роботи колегії було нагороджено представників педагогічних колективів навчальних закладів міста за особливі досягнення в різних напрямах освітньої роботи.

e-max.it: your social media marketing partner