Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail image22 травня у Каневі відбулися урочистості з нагоди 150-ї річниці з дня перепоховання генія світового значення, поета, художника, борця за волю Тараса Григоровича Шевченка, на яких було нагороджено переможців Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої", присвяченого Шевченківським дням, та переможців І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Щороку ці конкурси проводяться з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.
В урочистостях взяли участь голова Черкаської обласної державної адміністрації Тулуб С.Б., Міністр культури України Кулиняк М.А., Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Суліма Є.М., Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Удод О.А., Перший заступник директора інституту Завалевський Ю.І., а також представники Головного управління освіти і науки, управління культури і туризму Черкаської обласної державної адміністрації, освітяни та громадськість.
Також учасниками святкової церемонії були переможці  IV етапу Всеукраїнського конкурсу в номінаціях: "Література", "Історія України і державотворення", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво" та вчителі (викладачі, керівники студій тощо), які  їх підготували. У номінації "Література" нагороджено  Клим Каріну, ученицю 6 класу, та  її вчителя української мови і літератури Палійчук Жанну Володимирівну Чернівецької гімназії №5; Бєлєньку Ірину, ученицю 11 класу, та вчителя української мови і літератури Білінську Мирославу Іванівну Чернівецького ліцею №2. Мирослава Іванівна удостоєна високої нагороди, її нагороджено нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».  
Серед  переможців I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (I місце) також були учні та  вчителі  Чернівецьких навчальних закладів. Зокрема, Цуркан Іван, учень 5-А класу, та вчитель української мови і літератури Пенцакова Ліна Юріївна, Кульбабська Мар’яна, учениця 8-А класу, та  учитель української мови та літератури Кульбабська Оксана Іванівна Чернівецької загальноосвітньої школи №27.
Клим Каріна: «Участь у цьому конкурсі дала мені можливість прилучитися до світу прекрасного, щоб мої думки-рядочки влилися в нашу променисту повсякденну дійсність. Хочу бути корисною  рідному народові, як і Велетень Духу…»
Бєлєнька Ірина: «Беручи участь у конкурсі, я ще раз заглибилась у творчість Кобзаря і переконалася, що рядки його творів стали крилатими, вони дають нам змогу ще раз задуматися над сенсом життя, над історією своєї країни, збагнути, чому багато того, про що мріяв, писав Шевченко, так і не стало реальністю, не збулось… Вірю, що все збудеться з нашою допомогою!»
Цуркан Іван: «Подолана остання сходинка…І ось я – маленький буковинець на високій Чернечій горі біля вічного спочинку Кобзаря. Тихий шепіт каштанів, п’янкий аромат росяної трави, кришталева вода Дніпра – цей райський куточок  зачаровує  мене, як колись чарував Шевченка…Тут по-справжньому усвідомлюєш себе  Українцем. Вважаю, що Міжнародний мовно-літературний конкурс, який сьогодні зібрав нас на Чернечій горі,ще більше об’єднає усіх українців у любові до рідного слова».
Кульбабська Мар’яна: «Я вдячна Шевченкові за те, що, читаючи його вірші , ніби повніше відчуваю саму себе, краще розумію свій внутрішній світ, зв’язок з рідною землею. …Кладу квіти до підніжжя пам’ятника. Піднімаю голову й бачу, як нескінченним потоком ідуть східцями люди до місця вічного спочинку найдорожчої людини, поета, для якого слово – «акт сповіді».
Сподіваємось, що мудре Шевченкове слово допоможе юним талановитим переможцям у творчих пошуках золотих зерен української мови!
e-max.it: your social media marketing partner