Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail imageНапередодні Дня Перемоги працівники управління освіти Чернівецької міської ради спільно з міською профспілкою працівників освіти, а також усі навчальні заклади традиційно, з особливими турботою та піклуванням, проводять зустрічі з ветеранами-педагогами, які стали прикладом мужності, героїзму, патріотизму, сили волі, джерелом запальної енергії та глибокої мудрості для сучасного й наступного поколінь. Саме така зустріч відбулася 06.05.2011 року в театрі-студії «Гердан».
Із вітальним словом до ветеранів звернулася начальник управління В.С.Малишевська: «Ми щасливі з того, що доля дала нам нагоду пізнати історію Вашого життя, бо подвиг, який Ви здійснили, назавжди залишиться найсвятішим та найдорожчим для всього людства. Своєю молодістю, своїм життям, ратною працею Ви збудували для нас державу, де сьогодні лунає щасливий дитячий сміх, ллється українська пісня, шумлять й колосяться жита під мирним небом…».
Голова міської профспілки Ганна Миколаївна Поштар, приєднуючись до вітань, зазначила, що «День Перемоги – величне свято, свято пам’яті, відновлення та продовження життя…тому біль утрати і радість перемоги одночасно переповнюють серця людей, які щиро вшановують священний подвиг…».
Словами вдячності та любові вітали ветеранів-педагогів вихованці «Гердану», даруючи незабутні пісні їхньої молодості, повертаючи кожного на «школьный порог», у весняний сад та запорошені дороги 41-го…
Звертались до присутніх поетичними рядками й самі ветерани, розповідаючи про пережите, про незабутнє й наболіле, про втрачене й вічне… Вони наголошували, що лише пам’ятаючи тих, кого вже немає поруч, ми по-справжньому шануємо й розуміємо ціну людського життя і подвигу.
Традиції вшанування людей, які вибороли волю для сучасного покоління, ще раз засвідчили, що освітяни міста приділяють особливу увагу вихованню учнів, їх патріотичних почуттів та формуванню духовно-моральних цінностей кожної буковинської дитини.
На завершення свята працівники управління освіти звернулися до ветеранів зі словами: «Дорогі наші, любі герої, нехай у Вашому житті щодня злітає до неба святковий салют Перемоги, звучать радісні й теплі слова поваги та вдячності, хай перед Вами схиляють свої голівки весняні духмяні квіти, а біля Вашого вікна рясніє пишний бузок!»
e-max.it: your social media marketing partner