Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Thumbnail image6 квітня 2011 р. на базі ЗОШ №40 відбувся семінар-практикум для вихователів ГПД з проблеми «Оновлення системи виховання на основі актуалізації рушійних сил особистісного росту кожного вихованця групи продовженого дня». У його роботі взяли участь 31 педагог груп продовженого дня навчальних закладів міста. Під час теоретичної частини семінару директор школи Верега О.Д. познайомила присутніх з історією розвитку навчального закладу та його сьогоднішніми успіхами. 

З великою зацікавленістю учасники семінару сприйняли  презентовану модель соціокультурної виховної діяльності вихователя ГПД  кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю.Федьковича  Платаш Л.Б.  З лекцією-презентацією «Шляхи розв’язання сучасних проблем виховання молодших школярів у  групі продовженого дня » виступила методист  методичного кабінету управління освіти міської ради  Котова М.П. Корисним доробком для вихователів ГПД міста стане сучасна програма  «Чотирьох Азбук», яку спрезентувала вихователь ЗОШ №40 Величук О.М.  Під час практичної частини семінару  О.М. Величук провела на високому рівні посвяту першокласників у члени Країни Зелених Кленочків та свято-привал «Здоров’я дитини – багатство країни: учись бути здоровим», а класоводи ЗОШ №40 - клубні години морально-культурного змісту : Воєвідка Г.В.  на тему «У квітах українського віночка - душа народу», Ковбас Н.І.  -  «Хай світом править доброта». Соціальний педагог Басараба Л.В. залучила педагогів до тренінгу, проведеного у формі інтерактивної вправи «Дерево творчих ідей». Із великим задоволенням відвідали вихователі ГПД міста «Світлицю» - кабінет народознавства (зав. кабінетом Фокі М.М.), де учні-старшокласники ознайомили їх з цікавими експозиціями. Методист ММК та науковець ЧНУ запропонували для скарбнички вихователів ГПД актуальні методичні рекомендації щодо оновлення виховної роботи. Практикум відбувався в атмосфері педагогічної єдності, одностайності, глибокої щирості, яку зуміли створити адміністрація та педколектив ЗОШ №40.

Семінар яскраво засвідчив інтеграцію науковця, педагогів, вихователів, соціального педагога, старшокласників у творенні сучасних виховних ситуацій, що дозволять дитині  включитися в повноцінне діалогічне спілкування з соціумом, керуватись у своїй життєдіяльності культурно-національними та загальнолюдськими цінностями .

Методист ММК   Котова М.П.

e-max.it: your social media marketing partner