Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

Thumbnail image05  квітня 2011 року відбулося розширене засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради, в якому взяли участь Продан Петро Дмитрович, заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області, Басараб Микола Миколайович, начальник відділення кримінальної міліції в справах дітей УМВС України  в Чернівецькій області, Остафій Ольга Романівна, головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, директори всіх типів шкіл та позашкільних закладів, завідуючі ДНЗ.

На засіданні головувала Малишевська Валентина Семенівна, начальник управління освіти.  По першому питанню «Про модернізацію виховної системи в ЗНЗ: правоосвітньої та правовиховної роботи (на виконання рішення 50 сесії V скликання Чернівецької міської ради від 30.03.2010 року № 1289 «Про хід виконання рішення 34 сесії міської ради V скликання від 27.11.2008 року №736   «Про    стан   попередження   злочинності   серед   неповнолітніх   в  м. Чернівцях») виступила головний спеціаліст управління освіти Застанкевич Ірина Леонідівна. В обговоренні даного питання взяли участь Макаревич Оксана Василівна, методист центру практичної психології та соціальної роботи; Гайсенюк Валерій Якович, начальник служби в справах дітей Чернівецької міської ради, член колегії; Шиманський Віктор Миколайович, директор гімназії № 1, член колегії; Руснак Олександр Андрійович, директор ЗОШ № 10; Починок Мирослав Йосипович, директор багатопрофільного ліцею № 4 та Продан Петро Дмитрович, заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області. Виступаючі зазначили, що проблема виховання – одна з найглибших проблем діяльності всієї освітньої галузі й вирішувати її потрібно спільно з правоохоронними органами, службою в справах дітей, батьківською громадськістю. Щоб не допустити росту правопорушень, злочинності серед учнів міста, освітянам необхідно зосередити зусилля на послідовній, конкретній правоосвітній та правовиховній роботі зі школярами, батьками.
«Про результати моніторингу впливу соціокультурного середовища на розвиток дитини-дошкільника та її психічне благополуччя (в рамках реалізації Базової програми «Я у Світі» ознайомила Пєстова Валентина Павлівна, методист міського методкабінету. Про результати державної атестації ДНЗ№ 47 доповів заступник  начальника управління освіти, член колегії  Григорій Северинович Олійник.05  квітня 2011 року відбулося розширене засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради, в якому взяли участь Продан Петро Дмитрович, заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області, Басараб Микола Миколайович, начальник відділення кримінальної міліції в справах дітей УМВС України  в Чернівецькій області, Остафій Ольга Романівна, головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, директори всіх типів шкіл та позашкільних закладів, завідуючі ДНЗ. На засіданні головувала Малишевська Валентина Семенівна, начальник управління освіти.
По першому питанню «Про модернізацію виховної системи в ЗНЗ: правоосвітньої та правовиховної роботи (на виконання рішення 50 сесії V скликання Чернівецької міської ради від 30.03.2010 року № 1289 «Про хід виконання рішення 34 сесії міської ради V скликання від 27.11.2008 року №736   «Про    стан   попередження   злочинності   серед   неповнолітніх   в  м. Чернівцях») виступила головний спеціаліст управління освіти Застанкевич Ірина Леонідівна. В обговоренні даного питання взяли участь Макаревич Оксана Василівна, методист центру практичної психології та соціальної роботи; Гайсенюк Валерій Якович, начальник служби в справах дітей Чернівецької міської ради, член колегії; Шиманський Віктор Миколайович, директор гімназії № 1, член колегії; Руснак Олександр Андрійович, директор ЗОШ № 10; Починок Мирослав Йосипович, директор багатопрофільного ліцею № 4 та Продан Петро Дмитрович, заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області. Виступаючі зазначили, що проблема виховання – одна з найглибших проблем діяльності всієї освітньої галузі й вирішувати її потрібно спільно з правоохоронними органами, службою в справах дітей, батьківською громадськістю. Щоб не допустити росту правопорушень, злочинності серед учнів міста, освітянам необхідно зосередити зусилля на послідовній, конкретній правоосвітній та правовиховній роботі зі школярами, батьками.
«Про результати моніторингу впливу соціокультурного середовища на розвиток дитини-дошкільника та її психічне благополуччя (в рамках реалізації Базової програми «Я у Світі» ознайомила Пєстова Валентина Павлівна, методист міського методкабінету. Про результати державної атестації ДНЗ№ 47 доповів заступник  начальника управління освіти, член колегії  Григорій Северинович Олійник.

e-max.it: your social media marketing partner