Зв'язок
 • УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

  УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

 • Від Різдва до Водохреща

  Від Різдва до Водохреща

 • Оборона Донецького аеропорта...

  Оборона Донецького аеропорта...

 • Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

  Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

 • Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

  Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

a 4e493bd424 січня 2017 року о 17.30 на ТРК «Буковина» транслюватиметься телепередача «Акценти», присвячена 25-ій річниці утворення управління освіти Чернівецької міської ради. У ній йтиметься про здобутки освітянської галузі за цей період, про її сьогодення, спектр діяльності управління освіти, міського методичного центру та навчальних закладів міста. Автор передачі – журналіст телерадіокомпанії «Буковина» Людмила Мельник, оператор – Володимир Дорош.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Від Різдва до Водохреща

20170118 095907Споконвіку на Україні зимові свята супроводжували численні традиції, звичаї, обряди. В ДНЗ №49 комбінованого типу «Світлячок» склалися свої традиції святкування цих свят 19 січня 2017 року за участю дітей старших груп відбулося свято «Від Різдва до Водохреща». На святі традиційно звучали щедрівки, віншувальні пісні, посівалки, вірші у виконанні вихованців садочка. Святкове дійство завершилось щедруванням всіх вікових груп. Це надало заходу масовості і динамічності, а дітям - відчуття родинності та духовної єдності.
Позитивною енергетикою та щирими побажаннями наповнився дошкільний заклад
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Оборона Донецького аеропорта...

don2 500x27019 січня бойовики вперше підірвали будівлю. За свідченнями українських бійців, вже тоді всі перекриття терміналу провалилися до підвалу, хвилею знесло всі барикади і укриття.

Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

100 3474На виконання плану проведення заходів з військово-патріотичного виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці 16.01.2017 р. в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 відбулись заняття зі старшокласниками. Військовослужбовці ІІ сторожової ради Національної гвардії України в/ч. 1241 Чоботар Олександр та Сарака Сергій розповіли учням про умови служби, продемонстрували засоби  індивідуального захисту , які кожен старшокласник зміг приміряти на себе.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

SAM 0887Сім'я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, любові, вірності, піклування; це невсипуща хранителька звичаїв і традицій, пам'яті наших предків. Як добре дітям зростати в сім'ї, де панує любов, злагода, затишок. «Нащо скарб, якщо у родині лад?» - кажуть у народі.
Саме з метою викликання любові, поваги до своєї родини, її традицій, гордості за багатогранність, самобутність своєї сім'ї у дітей та батьків в нашому дошкільному закладі № 22 цикл зимових свят завершився родинним фестивалем «Зимовий калейдоскоп» за участю родин вихованців груп старшого дошкільного віку.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

IMG 5985"Сучасні дидактичні матеріали – нові можливості чи старі проблеми для "нового" вчителя?"- ключове питання навчального семінару «Цифрові освітні технології та електронні освітні ресурси», що відбувся 11 січня 2017 року на базі Чернівецької гімназії №2.
У роботі семінару брали участь Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради; Олена Кузьміна, заступник начальника управління, начальник відділу загальної середньої освіти.

До участі в семінарі були запрошені:
-фахівці з інформатизації освітньої галузі, наукові співробітники ІМЗО МОН України, Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України та мультимедійного видавництва «Розумники»;
-керівники загальноосвітніх навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи в початковій школі, керівники методичних об’єднань учителів початкових класів, учителі початкових класів, учителі хімії, фізики.
Роботу семінару відкрив Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради.
Вікторія Косик,начальник відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, презентувала нові напрямки розвитку освітньої галузі.
Роботу презентаційного майданчика мультимедійного видавництва "Розумники" відкрив Ігор Каплаушенко,його головний редактор. Він представив три моделі втілення проекту «SmartKids» в школах.
Фахівці видавництва розказали та показали, які нові можливості має український учитель, як за допомогою сучасних мультимедійних засобів зробити навчання для учнів привабливим та захоплюючим.
Освітянам міста було презентовано нові сучасні рішення для освіти – мультимедійні інтерактиви та дидактичні матеріали, які дають змогу зробити уроки незвичайними.
Представлено педагогічні ігри – навчальні програми, в яких більше 15000інтерактивних завдань з веселими героями та яскравими сюжетами. Запропоновано програми, які заохочують дітей до навчання, розвивають логіку, увагу, пам'ять, уяву, креативне мислення, мовлення дітей.
Педагогам початкового навчання анонсованоÂвчительську медіатеку, яка створена художниками, педагогічними дизайнерами та методистами видавництва "Розумники" і складає 3000 яскравих малюнків, а також програму з рекомендаціями щодо користування інтерактивною дошкою.
У роботі секції «Природничі дисципліни»,де працювали вчителі хімії, фізики загальноосвітніх навчальних закладів міста, було наочно продемонстровано можливості сучасної цифрової лабораторії. Колеги мали можливість проаналізувати та графічно представити силу тертя, температуру повітря в приміщенні.
Сучасні цифрові освітні технології та електронні освітні ресурси приваблюють:
-зручністю використання;
-компактністю;
-мобільністю;
очністю замірів.

Учасникам семінару вручено сертифікати.
Контактні особи:
педагогічний проект «Розумники» (SmartKids)
Оксана Косован, 53-41-86
цифрові освітні технології та електронні освітні ресурси
Сергій Кізіма, 53-72-28

IMG 5989
IMG 5995IMG 6009IMG 6011IMG 6017
IMG 5998IMG 5992
e-max.it: your social media marketing partner
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Яндекс.Метрика
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!