Зв'язок
 • УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

  УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

 • Від Різдва до Водохреща

  Від Різдва до Водохреща

 • Оборона Донецького аеропорта...

  Оборона Донецького аеропорта...

 • Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

  Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

 • Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

  Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

a 4e493bd424 січня 2017 року о 17.30 на ТРК «Буковина» транслюватиметься телепередача «Акценти», присвячена 25-ій річниці утворення управління освіти Чернівецької міської ради. У ній йтиметься про здобутки освітянської галузі за цей період, про її сьогодення, спектр діяльності управління освіти, міського методичного центру та навчальних закладів міста. Автор передачі – журналіст телерадіокомпанії «Буковина» Людмила Мельник, оператор – Володимир Дорош.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Від Різдва до Водохреща

20170118 095907Споконвіку на Україні зимові свята супроводжували численні традиції, звичаї, обряди. В ДНЗ №49 комбінованого типу «Світлячок» склалися свої традиції святкування цих свят 19 січня 2017 року за участю дітей старших груп відбулося свято «Від Різдва до Водохреща». На святі традиційно звучали щедрівки, віншувальні пісні, посівалки, вірші у виконанні вихованців садочка. Святкове дійство завершилось щедруванням всіх вікових груп. Це надало заходу масовості і динамічності, а дітям - відчуття родинності та духовної єдності.
Позитивною енергетикою та щирими побажаннями наповнився дошкільний заклад
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Оборона Донецького аеропорта...

don2 500x27019 січня бойовики вперше підірвали будівлю. За свідченнями українських бійців, вже тоді всі перекриття терміналу провалилися до підвалу, хвилею знесло всі барикади і укриття.

Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

100 3474На виконання плану проведення заходів з військово-патріотичного виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці 16.01.2017 р. в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 відбулись заняття зі старшокласниками. Військовослужбовці ІІ сторожової ради Національної гвардії України в/ч. 1241 Чоботар Олександр та Сарака Сергій розповіли учням про умови служби, продемонстрували засоби  індивідуального захисту , які кожен старшокласник зміг приміряти на себе.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

SAM 0887Сім'я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, любові, вірності, піклування; це невсипуща хранителька звичаїв і традицій, пам'яті наших предків. Як добре дітям зростати в сім'ї, де панує любов, злагода, затишок. «Нащо скарб, якщо у родині лад?» - кажуть у народі.
Саме з метою викликання любові, поваги до своєї родини, її традицій, гордості за багатогранність, самобутність своєї сім'ї у дітей та батьків в нашому дошкільному закладі № 22 цикл зимових свят завершився родинним фестивалем «Зимовий калейдоскоп» за участю родин вихованців груп старшого дошкільного віку.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Найзаповітніша мрія будь-якого вчителя літератури - щоб його учні стали справжніми книголюбами,людьми, закоханими у читання. Особливо гостро постає проблема нелюбові до читання сьогодні, коли сучасних дітей украй складно відірвати від екрана компютера , телефону чи планшета . Як же реалізувати головну мету – прилучити наших учнів до читання? Відповідь проста - читати цікаву високодуховну художню літературу. Саме таку можливість і надає шкільна бібліотека, завдання якої виховати всебічно розвинену, інформовану особистість, здатну жити та працювати у ХХІ столітті. І ні в кого не викликає сумніву той факт ,що шкільна бібліотека сьогодні є життєво важливим компонентом освіти та виховання.

21 грудня на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 відбувся семінар- практикум для бібліотекарів міста на тему «Роль шкільної бібліотеки у вихованні в дітей любові до читання».

Відкрила роботу семінару Ватутіна Л.М., методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради , яка звернула увагу на актуальність теми семінару, на вихованні у дітей любові до книги , розвитку читацької культури.

Димашок А.Д., директор школи, представив навчальний заклад,підкреслив роль шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі закладу, познайомив присутніх із історією школи, досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Досвідом роботи з проблеми «Виховання у дітей любові до книги» поділилась бібліотекар школи Демкович Н.І., яка особливу увагу приділила об’єднанню зусиль сім’ї, освіти, бібліотеки у формуванні особистості школяра-читача, майбутньої високодуховної, успішної людини.

Учасники семінару відвідали шкільний музей «Свічадо» (керівник – учитель географії Гамаль Н.М.) та ознайомились з презентацію книги І.Синюка. Учні школи показали гостям цікаві музейні експонати та розповіли про минуле Садгори.

Особливо цікаво і феєрично пройшов усний журнал «Захоплюючий світ книги», організований бібліотекарями школи,Демкович Н. І.,Орлецькою Л. В., вчителями Архиповою О.В., Шкрабою Н.І. ,Ломакою М .Д. Удут Т.Ф.., Твердохліб О.С., Онуфрійчук Т.В., Юрчук.,Бугай Г.,. Учасники дійства показали своє вміння інсценізувати уривки українських народних казок, творів пригодницького жанру.

Завершилось свято прикладом родинного виховання - виступом творчої родини Олесів, які виховують трьох дітей. Відомий бард ,Олесь Юрій Тадеузович разом із синами Юрком та Сашком, донечкою Олечкою, всім присутнім подарували «родинне» співоче вітання, звучали авторські пісні батька, твори В.Івасюка. Всі учасники семінару мали можливість доторкнутися до українських святкових традицій.

Бібліотекарі міста познайомилися з виставками книг «Новинки дитячої літератури», «Радість нині в кожній родині: ми св’яткуєм Різдво в Україні», отримали корисні поради для організації родинного домашнього читання книг. Атмосфера семінару була творчою та святковою. Під час проведення «Круглого столу » бібліотекарями міста обговорені рекомендації щодо виховання компетентного читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Яндекс.Метрика
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!