Зв'язок
 • «Мова калинова»

  «Мова калинова»

 • Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

  Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

 • Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

  Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

 • «Профілактика мовлення музичними засобами»

  «Профілактика мовлення музичними засобами»

 • Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

  Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

«Мова калинова»

IMG 20170216 160804Виховуючи малюків в дусі національно-патріотичного виховання та з метою формування позитивного іміджу ДНЗ № 44 «Журавлик» в переддень Міжнародного дня рідної мови проведено тематичне свято-розваг «Мова калинова» на старшій логопедичній групі «Намистинки»вихователями О.В. Верстюк , У.І.Чорнобривою та музичним керівником Яскілкою Л.В. із запрошенням батьків малюків.
Мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як душа українського народу. І навіть коли людина знає багато мов, уміє розмовляти ними, то думає завжди тільки рідною. Завжди було важко зберегти щось своє, але народ плекав рідну мову в піснях, казках та передавав від
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

2wЗима - пора року чудова, казкова і загадкова. Вона може бути сонячною, морозною, а може бути пухнастою та непередбачливою. Вона ще й велика витівниця. І всі ці якості помічають вихованці ДНЗ №2 «Посмішка». Діти з задоволенням перетворюють сніг у смачний торт, святкуючи ІМЕНИНИ ЗИМИ, досліджують властивості снігу, розчищаючи доріжки, вивчають сліди на снігу. Зима на Калічанці весела збитошниця та пустунка. Вона кожен день запрошує дітей до ігор в сніжки, катання на санчатах та створення казкових палаців.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

ЁÂ 16 027Зима - пора року чудова, казкова і загадкова. Вона може бути сонячною, морозною, а може бути пухнастою та непередбачливою. Вона ще й велика витівниця. І всі ці якості помічають вихованці ДНЗ №2 «Посмішка». Діти з задоволенням перетворюють сніг у смачний торт, святкуючи ІМЕНИНИ ЗИМИ, досліджують властивості снігу, розчищаючи доріжки, вивчають сліди на снігу. Зима на Калічанці весела збитошниця та пустунка. Вона кожен день запрошує дітей до ігор в сніжки, катання на санчатах та створення казкових палаців.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Профілактика мовлення музичними засобами»

IMG 20170213 135519 HDRНа виконання річного плану роботи, готуючись до педагогічної ради, в ДНЗ № 44 «Журавлик» проведена для педагогів закладу консультація музичним керівником Яскілкою Людмилою Василівною «Профілактика мовлення музичними засобами», оскільки музичне виховання – невід'ємна складова частина освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі, важливий засіб не тільки гармонійного розвитку дитини, але й корекції різних патологій, зокрема мовленнєвих. Взаємозв'язок музичної та мовленнєвої діяльності виховує у дітей естетичні почуття, розвиває музичний, поетичний слух та стимулює мовленнєвий розвиток дітей.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

15 лютого 2017 року в СДНЗ №17"Паросток" для дітей з вадами зору святкували славне свято Стрітення.
1йВ народі це свято означає зустріч Зими із Весною. Малята із задоволенням приймали участь у святковому дійстві.
Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги.
Прихід Весни не був несподіванкою. Як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок.
З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Найзаповітніша мрія будь-якого вчителя літератури - щоб його учні стали справжніми книголюбами,людьми, закоханими у читання. Особливо гостро постає проблема нелюбові до читання сьогодні, коли сучасних дітей украй складно відірвати від екрана компютера , телефону чи планшета . Як же реалізувати головну мету – прилучити наших учнів до читання? Відповідь проста - читати цікаву високодуховну художню літературу. Саме таку можливість і надає шкільна бібліотека, завдання якої виховати всебічно розвинену, інформовану особистість, здатну жити та працювати у ХХІ столітті. І ні в кого не викликає сумніву той факт ,що шкільна бібліотека сьогодні є життєво важливим компонентом освіти та виховання.

21 грудня на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 відбувся семінар- практикум для бібліотекарів міста на тему «Роль шкільної бібліотеки у вихованні в дітей любові до читання».

Відкрила роботу семінару Ватутіна Л.М., методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради , яка звернула увагу на актуальність теми семінару, на вихованні у дітей любові до книги , розвитку читацької культури.

Димашок А.Д., директор школи, представив навчальний заклад,підкреслив роль шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі закладу, познайомив присутніх із історією школи, досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Досвідом роботи з проблеми «Виховання у дітей любові до книги» поділилась бібліотекар школи Демкович Н.І., яка особливу увагу приділила об’єднанню зусиль сім’ї, освіти, бібліотеки у формуванні особистості школяра-читача, майбутньої високодуховної, успішної людини.

Учасники семінару відвідали шкільний музей «Свічадо» (керівник – учитель географії Гамаль Н.М.) та ознайомились з презентацію книги І.Синюка. Учні школи показали гостям цікаві музейні експонати та розповіли про минуле Садгори.

Особливо цікаво і феєрично пройшов усний журнал «Захоплюючий світ книги», організований бібліотекарями школи,Демкович Н. І.,Орлецькою Л. В., вчителями Архиповою О.В., Шкрабою Н.І. ,Ломакою М .Д. Удут Т.Ф.., Твердохліб О.С., Онуфрійчук Т.В., Юрчук.,Бугай Г.,. Учасники дійства показали своє вміння інсценізувати уривки українських народних казок, творів пригодницького жанру.

Завершилось свято прикладом родинного виховання - виступом творчої родини Олесів, які виховують трьох дітей. Відомий бард ,Олесь Юрій Тадеузович разом із синами Юрком та Сашком, донечкою Олечкою, всім присутнім подарували «родинне» співоче вітання, звучали авторські пісні батька, твори В.Івасюка. Всі учасники семінару мали можливість доторкнутися до українських святкових традицій.

Бібліотекарі міста познайомилися з виставками книг «Новинки дитячої літератури», «Радість нині в кожній родині: ми св’яткуєм Різдво в Україні», отримали корисні поради для організації родинного домашнього читання книг. Атмосфера семінару була творчою та святковою. Під час проведення «Круглого столу » бібліотекарями міста обговорені рекомендації щодо виховання компетентного читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner
Яндекс.Метрика