Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

Найзаповітніша мрія будь-якого вчителя літератури - щоб його учні стали справжніми книголюбами,людьми, закоханими у читання. Особливо гостро постає проблема нелюбові до читання сьогодні, коли сучасних дітей украй складно відірвати від екрана компютера , телефону чи планшета . Як же реалізувати головну мету – прилучити наших учнів до читання? Відповідь проста - читати цікаву високодуховну художню літературу. Саме таку можливість і надає шкільна бібліотека, завдання якої виховати всебічно розвинену, інформовану особистість, здатну жити та працювати у ХХІ столітті. І ні в кого не викликає сумніву той факт ,що шкільна бібліотека сьогодні є життєво важливим компонентом освіти та виховання.

21 грудня на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 відбувся семінар- практикум для бібліотекарів міста на тему «Роль шкільної бібліотеки у вихованні в дітей любові до читання».

Відкрила роботу семінару Ватутіна Л.М., методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради , яка звернула увагу на актуальність теми семінару, на вихованні у дітей любові до книги , розвитку читацької культури.

Димашок А.Д., директор школи, представив навчальний заклад,підкреслив роль шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі закладу, познайомив присутніх із історією школи, досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Досвідом роботи з проблеми «Виховання у дітей любові до книги» поділилась бібліотекар школи Демкович Н.І., яка особливу увагу приділила об’єднанню зусиль сім’ї, освіти, бібліотеки у формуванні особистості школяра-читача, майбутньої високодуховної, успішної людини.

Учасники семінару відвідали шкільний музей «Свічадо» (керівник – учитель географії Гамаль Н.М.) та ознайомились з презентацію книги І.Синюка. Учні школи показали гостям цікаві музейні експонати та розповіли про минуле Садгори.

Особливо цікаво і феєрично пройшов усний журнал «Захоплюючий світ книги», організований бібліотекарями школи,Демкович Н. І.,Орлецькою Л. В., вчителями Архиповою О.В., Шкрабою Н.І. ,Ломакою М .Д. Удут Т.Ф.., Твердохліб О.С., Онуфрійчук Т.В., Юрчук.,Бугай Г.,. Учасники дійства показали своє вміння інсценізувати уривки українських народних казок, творів пригодницького жанру.

Завершилось свято прикладом родинного виховання - виступом творчої родини Олесів, які виховують трьох дітей. Відомий бард ,Олесь Юрій Тадеузович разом із синами Юрком та Сашком, донечкою Олечкою, всім присутнім подарували «родинне» співоче вітання, звучали авторські пісні батька, твори В.Івасюка. Всі учасники семінару мали можливість доторкнутися до українських святкових традицій.

Бібліотекарі міста познайомилися з виставками книг «Новинки дитячої літератури», «Радість нині в кожній родині: ми св’яткуєм Різдво в Україні», отримали корисні поради для організації родинного домашнього читання книг. Атмосфера семінару була творчою та святковою. Під час проведення «Круглого столу » бібліотекарями міста обговорені рекомендації щодо виховання компетентного читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner