Зв'язок
 • «Мова калинова»

  «Мова калинова»

 • Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

  Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

 • Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

  Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

 • «Профілактика мовлення музичними засобами»

  «Профілактика мовлення музичними засобами»

 • Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

  Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

«Мова калинова»

IMG 20170216 160804Виховуючи малюків в дусі національно-патріотичного виховання та з метою формування позитивного іміджу ДНЗ № 44 «Журавлик» в переддень Міжнародного дня рідної мови проведено тематичне свято-розваг «Мова калинова» на старшій логопедичній групі «Намистинки»вихователями О.В. Верстюк , У.І.Чорнобривою та музичним керівником Яскілкою Л.В. із запрошенням батьків малюків.
Мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як душа українського народу. І навіть коли людина знає багато мов, уміє розмовляти ними, то думає завжди тільки рідною. Завжди було важко зберегти щось своє, але народ плекав рідну мову в піснях, казках та передавав від
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

2wЗима - пора року чудова, казкова і загадкова. Вона може бути сонячною, морозною, а може бути пухнастою та непередбачливою. Вона ще й велика витівниця. І всі ці якості помічають вихованці ДНЗ №2 «Посмішка». Діти з задоволенням перетворюють сніг у смачний торт, святкуючи ІМЕНИНИ ЗИМИ, досліджують властивості снігу, розчищаючи доріжки, вивчають сліди на снігу. Зима на Калічанці весела збитошниця та пустунка. Вона кожен день запрошує дітей до ігор в сніжки, катання на санчатах та створення казкових палаців.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Зима у ДНЗ №2 «Посмішка»

ЁÂ 16 027Зима - пора року чудова, казкова і загадкова. Вона може бути сонячною, морозною, а може бути пухнастою та непередбачливою. Вона ще й велика витівниця. І всі ці якості помічають вихованці ДНЗ №2 «Посмішка». Діти з задоволенням перетворюють сніг у смачний торт, святкуючи ІМЕНИНИ ЗИМИ, досліджують властивості снігу, розчищаючи доріжки, вивчають сліди на снігу. Зима на Калічанці весела збитошниця та пустунка. Вона кожен день запрошує дітей до ігор в сніжки, катання на санчатах та створення казкових палаців.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Профілактика мовлення музичними засобами»

IMG 20170213 135519 HDRНа виконання річного плану роботи, готуючись до педагогічної ради, в ДНЗ № 44 «Журавлик» проведена для педагогів закладу консультація музичним керівником Яскілкою Людмилою Василівною «Профілактика мовлення музичними засобами», оскільки музичне виховання – невід'ємна складова частина освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі, важливий засіб не тільки гармонійного розвитку дитини, але й корекції різних патологій, зокрема мовленнєвих. Взаємозв'язок музичної та мовленнєвої діяльності виховує у дітей естетичні почуття, розвиває музичний, поетичний слух та стимулює мовленнєвий розвиток дітей.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Як Зима з Весною сперечалися – і у настроях змагалися

15 лютого 2017 року в СДНЗ №17"Паросток" для дітей з вадами зору святкували славне свято Стрітення.
1йВ народі це свято означає зустріч Зими із Весною. Малята із задоволенням приймали участь у святковому дійстві.
Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги.
Прихід Весни не був несподіванкою. Як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок.
З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

 
i 500x186Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 одна із 32 відібраних шкільних команд із всієї України, яка стала учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” 2016-2018 рр.

Програму розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.
Трирічна Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства. Структура Програми передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.
Програмна діяльність ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та з прав людини і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015–2017 роки.
Команда школи взяла участь у тренінгах, які проводилися у місті Львові (березень 2016 р.)
11-12 квітня 2016 р. у Чернівецькій ЗОШ № 38 відбувалася презентація Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства і прав людини “Демократична школа”. Двоє досвідчених тренерів Герасим Н.П. та Маркус Н.І. зустрілися із шкільною родиною, провели вступний тренінг, учасниками якого були учні, батьки школи, вчителі, адміністрація та представники громади. Громаду представляли: Сірман Д.О. – приватний підприємець, керівника органу самоорганізації, і помічник народного депутата Рудика Сергія, Бочулинський В.П. – член ГО «Майдан», Савіна Г.М. – голова ЧМГБО «Батьківський оберіг», Казимірович В.В. – депутат Чернівецької міської ради. До роботи у тренінгу долучилися головні інспектори управління освіти Чернівецької міської ради Воробець Г.П. та Кізіма С.С. Учасники тренінгу відстоювали свою громадянську позицію, висловлювали власні думки, поважаючи погляди інших. Адже розвиток демократії в школі потребує різностороннього залучення зацікавлених осіб та їхньої активної співпраці на шляху до змін в системі організації навчально-виховного процесу. Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися із напрямками розвитку демократичної школи: зв’язки, партнерство та співпраця з місцевою громадою та батьками; демократичне середовище і демократичне врядування; освіта для демократичного громадянства і прав людини у навчально-виховному процесі.
Сучасна школа – це значно більше, ніж традиційна передача знань. Сьогодні школи повинні допомагати учням вчитися, як керувати власним життям, критично мислити, здобувати навики для розв’язання проблем, брати на себе відповідальність, розвивати навики, необхідні для життя у демократичному суспільстві. Сподіваємося, що запал та енергію, здобуті на тренінгу, кожен учасник навчально-виховного процесу використає у своїй щоденній практиці. Демократичний розвиток школи – це процес, а не результат.
Програма ,,Демократична школа,, майже рік тому завітала до 38 школи. Вже сьогодні вчимося на помилках і активно впроваджуємо певні зміни в наше шкільне життя. Зроблено чимало роботи в даному напрямку, співпрацюємо з колегами із шкіл учасниками даного проекту.
Приємно відмітити, що на засіданні «круглого столу» на тему: «Демократія та права людини в новій українській школі», який проводився 9 грудня 2016 року в Міністерстві Освіти і Науки України спільно з Європейським центром імені Вергеланда та координатором проектів ОБСЄ в Україні були представлені успішні практики шкіл учасниць проекту серед яких і робота нашої школи.
У Стразбурзі Світовому форумі за демократію 2016 «Демократія та рівність – роль освіти». Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд звернув увагу на «соціальну роль школи в розвитку демократичної культури і верховенства права». І результати нашої участі в програмі «Демократична школа» протягом першого року презентовані на такому поважному зібранні.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
Гіперпосилання на відео ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА - https://youtu.be/CJLCm649oPQ
e-max.it: your social media marketing partner
Яндекс.Метрика