Зв'язок
 • УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

  УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

 • Від Різдва до Водохреща

  Від Різдва до Водохреща

 • Оборона Донецького аеропорта...

  Оборона Донецького аеропорта...

 • Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

  Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

 • Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

  Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – 25

a 4e493bd424 січня 2017 року о 17.30 на ТРК «Буковина» транслюватиметься телепередача «Акценти», присвячена 25-ій річниці утворення управління освіти Чернівецької міської ради. У ній йтиметься про здобутки освітянської галузі за цей період, про її сьогодення, спектр діяльності управління освіти, міського методичного центру та навчальних закладів міста. Автор передачі – журналіст телерадіокомпанії «Буковина» Людмила Мельник, оператор – Володимир Дорош.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Від Різдва до Водохреща

20170118 095907Споконвіку на Україні зимові свята супроводжували численні традиції, звичаї, обряди. В ДНЗ №49 комбінованого типу «Світлячок» склалися свої традиції святкування цих свят 19 січня 2017 року за участю дітей старших груп відбулося свято «Від Різдва до Водохреща». На святі традиційно звучали щедрівки, віншувальні пісні, посівалки, вірші у виконанні вихованців садочка. Святкове дійство завершилось щедруванням всіх вікових груп. Це надало заходу масовості і динамічності, а дітям - відчуття родинності та духовної єдності.
Позитивною енергетикою та щирими побажаннями наповнився дошкільний заклад
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Оборона Донецького аеропорта...

don2 500x27019 січня бойовики вперше підірвали будівлю. За свідченнями українських бійців, вже тоді всі перекриття терміналу провалилися до підвалу, хвилею знесло всі барикади і укриття.

Військово-патріотичне виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці

100 3474На виконання плану проведення заходів з військово-патріотичного виховання з учнями 10-11 класів м. Чернівці 16.01.2017 р. в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 відбулись заняття зі старшокласниками. Військовослужбовці ІІ сторожової ради Національної гвардії України в/ч. 1241 Чоботар Олександр та Сарака Сергій розповіли учням про умови служби, продемонстрували засоби  індивідуального захисту , які кожен старшокласник зміг приміряти на себе.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Родинний фестиваль «Зимовий калейдоскоп» в дошкільному навчальному закладі № 22

SAM 0887Сім'я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, любові, вірності, піклування; це невсипуща хранителька звичаїв і традицій, пам'яті наших предків. Як добре дітям зростати в сім'ї, де панує любов, злагода, затишок. «Нащо скарб, якщо у родині лад?» - кажуть у народі.
Саме з метою викликання любові, поваги до своєї родини, її традицій, гордості за багатогранність, самобутність своєї сім'ї у дітей та батьків в нашому дошкільному закладі № 22 цикл зимових свят завершився родинним фестивалем «Зимовий калейдоскоп» за участю родин вихованців груп старшого дошкільного віку.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

 
i 500x186Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 одна із 32 відібраних шкільних команд із всієї України, яка стала учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” 2016-2018 рр.

Програму розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.
Трирічна Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства. Структура Програми передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.
Програмна діяльність ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та з прав людини і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015–2017 роки.
Команда школи взяла участь у тренінгах, які проводилися у місті Львові (березень 2016 р.)
11-12 квітня 2016 р. у Чернівецькій ЗОШ № 38 відбувалася презентація Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства і прав людини “Демократична школа”. Двоє досвідчених тренерів Герасим Н.П. та Маркус Н.І. зустрілися із шкільною родиною, провели вступний тренінг, учасниками якого були учні, батьки школи, вчителі, адміністрація та представники громади. Громаду представляли: Сірман Д.О. – приватний підприємець, керівника органу самоорганізації, і помічник народного депутата Рудика Сергія, Бочулинський В.П. – член ГО «Майдан», Савіна Г.М. – голова ЧМГБО «Батьківський оберіг», Казимірович В.В. – депутат Чернівецької міської ради. До роботи у тренінгу долучилися головні інспектори управління освіти Чернівецької міської ради Воробець Г.П. та Кізіма С.С. Учасники тренінгу відстоювали свою громадянську позицію, висловлювали власні думки, поважаючи погляди інших. Адже розвиток демократії в школі потребує різностороннього залучення зацікавлених осіб та їхньої активної співпраці на шляху до змін в системі організації навчально-виховного процесу. Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися із напрямками розвитку демократичної школи: зв’язки, партнерство та співпраця з місцевою громадою та батьками; демократичне середовище і демократичне врядування; освіта для демократичного громадянства і прав людини у навчально-виховному процесі.
Сучасна школа – це значно більше, ніж традиційна передача знань. Сьогодні школи повинні допомагати учням вчитися, як керувати власним життям, критично мислити, здобувати навики для розв’язання проблем, брати на себе відповідальність, розвивати навики, необхідні для життя у демократичному суспільстві. Сподіваємося, що запал та енергію, здобуті на тренінгу, кожен учасник навчально-виховного процесу використає у своїй щоденній практиці. Демократичний розвиток школи – це процес, а не результат.
Програма ,,Демократична школа,, майже рік тому завітала до 38 школи. Вже сьогодні вчимося на помилках і активно впроваджуємо певні зміни в наше шкільне життя. Зроблено чимало роботи в даному напрямку, співпрацюємо з колегами із шкіл учасниками даного проекту.
Приємно відмітити, що на засіданні «круглого столу» на тему: «Демократія та права людини в новій українській школі», який проводився 9 грудня 2016 року в Міністерстві Освіти і Науки України спільно з Європейським центром імені Вергеланда та координатором проектів ОБСЄ в Україні були представлені успішні практики шкіл учасниць проекту серед яких і робота нашої школи.
У Стразбурзі Світовому форумі за демократію 2016 «Демократія та рівність – роль освіти». Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд звернув увагу на «соціальну роль школи в розвитку демократичної культури і верховенства права». І результати нашої участі в програмі «Демократична школа» протягом першого року презентовані на такому поважному зібранні.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
Гіперпосилання на відео ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА - https://youtu.be/CJLCm649oPQ
e-max.it: your social media marketing partner
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!
Яндекс.Метрика
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!