Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

28 грудня 2016 р. на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).

В фінальному турі Конкурсу взяли участь 23 учасника – вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків “Кварц”, збірна команда м.Чернівців, команди з районів області, які були переможцями районних етапів Конкурсу.

Конкурс проведено у трьох номінаціях: «Веб-дизайн», «Користувачі ПК» та «Програмування». У кожній номінації учасники представили на розгляд журі домашні роботи за визначеною тематикою та виконали завдання під час конкурсу.

В номінації «Веб-дизайн» учасники продемонстрували дослідницьку роботу, створивши власну веб-сторінку на тему “Енергозбережувальні традиції народної архітектури України” (народна архітектура мого краю, житло, селянський двір, господарські будівлі та унікальність краю). В номінації «Користувачі ПК» створили презентації на тему: «Мій майбутній стартап». В номінації «Програмування» виконана на довільній мові програма для гри у шахи «Задача про хід коня».Під час виконання конкурсного завдання кожен учасник у відповідній номінації створив веб-сторінку «Клод Моне», презентацію «Арсенал ідей», публікацію «Безпека в інтернеті» та виконав завдання з програмування.Також учасники та керівники команд мали змогу відвідати музей популярної науки «Від минулого до сьогодення».
Учасники Чернівецьких навчальних закладів вибороли багато перемог у різних номінаціях.
За результатами оцінювання журі були визначені переможці конкурсу:

В номінації «Веб-дизайн»:
I місце
- Онуфрійчук Андрій,учень Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, вихованець гуртка МЦНТТУМ (керівник Брозинська К. М.).
IIIмісце
- Гавреш Ігор, учень Чернівецького ліцею №1 (керівник Косован В. М.)
- Качмарський Сергій, учень Чернівецького ліцею №1 (керівник Косован В. М.)
В номінації “Користувачі ПК”:
І місце
- Мартинюк Анна, учениця Чернівецької гімназії №2, вихованка гуртка ОЦНТТУМ (керівник Спориніна Т.Т.).
ІІ місце
- Ліщук Катерина, учениця Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів№24, вихованка гуртка МЦНТТУМ (керівник Брозинська К. М.)
- Чебан Ілля, учень Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №33, вихованець гуртка міського клубу юних техніків «Кварц» (керівник Костюкова А. М.)
ІІІ місце
- Бойко Катерина, учениця Чернівецької гімназії №2, вихованка гуртка ОЦНТТУМ (керівник Спориніна Т.Т.)
В номінації “Програмування”:
І місце
- Брозинський Олег, учня Чернівецького ліцею №1, вихованець гуртка МЦНТТУМ (керівник Брозинська К.М.)
ІІІ місце
- Думітрюк Юрій, учень Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів№24, вихованець гуртка МЦНТТУМ (керівник Брозинська К.М.)
Також грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за підготовку переможців були нагороджені:
-Брозинську К.М., учитель інформатики Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №24,керівник гуртка МЦНТТУМ;
- Спориніну Т.Т.,учитель інформатики Чернівецької гімназії №2, керівник гуртка Чернівецького ОЦНТТУМ.

 

1
435678
 


e-max.it: your social media marketing partner