Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSCN3372…розв’язуючи питання про цілі виховання сучасної молоді,
ми мусимо рахуватися не лише з нашими традиціями,
а з тими завданнями, що ставить перед нами
сучасне й майбутнє…
Г.Ващенко
Національно-патріотичне виховання школярів розглядається на державному рівні як головний пріоритет та органічна складова освіти. Підтвердженням цього є затверджені Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки, над реалізацією яких працюють загальноосвітні навчальні заклади.
Що зроблено, що ще потрібно зробити? Відповіді на ці запитання зібрали учителів українознавства на семінар-практикум з проблеми «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами українознавства», який проведено 25 листопада 2016 року на базі Чернівецької ЗОШ №37.
У роботі семінару взяла участь Алла Кобевка, завідувач міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради. Відкриваючи семінар, Алла Пилипівна наголосила: «Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховання в сучасній школі. Кожен урок, кожен позакласний захід має містити глибокий виховний зміст. Це стосується і предмета «Українознавство». Адже однією з його пріоритетних функцій є формування всебічно розвиненої особистості, вироблення у школярів національно-державного світогляду, почуття патріотизму, утвердження етнічної і громадянської ідентичності українців».
Алла Ткач, методист міського методичного центру, розкриваючи основне теоретичне питання «Організація національно-патріотичного виховання в сучасній школі», підкреслила: «Українець - це на все життя. Що треба зробити нам, педагогам, аби учні, яких ми навчаємо й виховуємо, так говорили? Відповідь проста: створити чітку систему національно-патріотичного виховання як на уроках, так і в позаурочний час. За словами В.Сухомлинського, «домогтися того, щоб вихованця вже з дитинства хвилювало теперішнє та майбутнє Вітчизни, – одна з найважливіших передумов запобігання моральним зривам у дитячі роки. Патріотичні думки, почуття, тривоги, патріотичний обов’язок, громадянська відповідальність – це основа почуття людської гідності. Той, у кому ви сформували ці якості душі, ніколи не виявить себе в чомусь поганому, навпаки – він прагнутиме виявляти себе тільки в доброму, гідному наших ідей, нашого суспільства». Цьому сприятиме й реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді».
Візитка навчального закладу №37, яку представили директор школи Любов Іванівна Оробець, виступ керівника шкільного методичного об’єднання учителів української мови та літератури, українознавства Наталії Іванівни Кузик, які супроводжувалися відеороликами, засвідчили широкий спектр діяльності педагогічного та учнівського колективів українознавчого спрямування, їх бажання зберегти ті духовні цінності, які формують справжнього громадянина України.
Учнівське привітання гостей семінару (автор - Оробець Л.І., директор), бінарний урок української літератури у 8-му класі на тему «В.Сосюра. Патріотичні мотиви вірша «Любіть Україну». Православні братства та їх роль у розбудові української культури та мови» (учителі - Кузик Н.І. (філолог), Боднарюк О.М. (історик)), українознавча гра «Ми-українці!» (учитель - Ватрущак О.Ю.), майстер-клас проблеми «Застосування методу «Різнокольорові капелюшки» при вивченні громадянсько-патріотичної лірики Ліни Костенко» (учитель - Лаблюк І.М.), виставка вишиванок, картин, поробок з бісеру (учнівські та учительські роботи) продемонстрували учасникам семінару шляхи виховання почуття істинного патріотизму як духовно-моральної та соціальної цінності, формування в учнівської молоді громадянсько-активних, соціально значущих якостей, які вона зможе проявити в усіх видах діяльності, і, перш за все, пов’язаних із захистом інтересів своєї родини, рідного краю, народу та Батьківщини, реалізації особистого потенціалу на благо української держави.
Учасники семінару були глибоко вражені активною участю директора школи Любов Оробець разом з учнівським та педагогічним колективами в українознавчих заходах.
Семінар дістав високу оцінку під час підведення підсумків. Ухвалено ряд рекомендацій.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner