Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

454578567959Нарешті погода зробила теплу паузу і довгоочікуваний квест осіннім містом відбувся. Тижнева затримка навіть пішла на користь, оскільки інформація про цікавий захід продовжувала поширюватись і кількість заявлених команд врешті-решт перевищила півсотні. Приємною несподіванкою була участь одразу чотирьох команд з Глибоцького району та відомого буковинського краєзнавця з Колінківців Олександра Бойка. Вперше для відсічки часу було використано «фотофініш»: достатньо було зробити знімок на фоні суддівського годинника.
Під час організації було взято все найкраще з попереднього досвіду: на карті вже була нанесена частина контрольних пунктів попростіше, а завдання не завжди знаходились просто на вулиці. Перед учасниками гостинно відкрив двері музей воєнної історії, що по вулиці Аксеніна, 2 (бувша Фрунзе). І хоча цейтнот не дав можливості учасникам добре роздивитись всю експозицію, але багато хто поставив собі галочку, щоб відвідати цей музей вдруге. Виносна експозиція обласного краєзнавчого музею містила цілих три завдання. На вході в однойменний музей найбільш допитливих зустріла з книгою в руці статуя Ольги Кобилянської.
Поєднали приємне з корисним продавці магазину Гермес на розі вулиць Б.Хмельницького і Л.Толстого. Всього за чашечку кави вони задавали цікаве питання всім відвідувачам. Відповідь була на будинку навпроти: раніше вулиця називалась іменем митрополита Анастасія Кримки, що захоплювався каліграфією та створенням мініатюр.
Дальній контрольний пункт на вулиці Синагоги приніс бажаний результат небагатьом командам. Оригінальний вхід у вигляді пляшки роздивились одиниці.
Багато старших команд втратили бали поблизу вірменської церкви, шукаючи з ким би сфотографуватись. Ідентифікувати апостола Петра можна було просто по ключу від раю, що міцно стиснутий поперед грудей.
Несподівані втрати спіткали команди і на вулиці Руській. Там на фасаді будинку збереглась ручна сирена, що була виготовлена на заводі Siemens.
Дивно, коли точні азимути в парку Шевченка визначались бездоганно, а саму південну зірку на Театральній площі правильно знайшли лічені команди. Раніше нею була зірка Ані Лорак, та за погану поведінку її замінили на каналізаційний люк, а правильною відповіддю стала зірка Василя Зінкевича
Рожеву мрію у вигляді старої «Волги» ГАЗ-21 в дворі між будинками-близнюками знайшли всі. Загадкою для суддів залишились логіка здогадки молодших учасників про завод-виробник: ГАЗ-ВАЗ-ЗАЗ.
Наостанок поділимось відомими нам приколами квесту (не здивуємось, якщо їх було на порядок більше):
Злий жарт зіграли зайві знання з кваліфікованою командою «Краєзнавці». Вони не впізнали ім'я R2D2 із «Зоряних війн» і у відповідях настрочили текст докладної екскурсії про сусідню пам'ятку архітектури.
Своєрідного дроїда команда «Дикі бджоли» знайшла прямо на вулиці. Правда, їх відповідь схожа на інтерпретацію відомим нелітературним Інтернет-довідником Lurkmore, але свій бал вони отримали.
Команда Bitch Build вже залишала черговий контрольний пункт на розі Нагірної та Матросова з вазою на самому верху будинку. Капітан через плече сказав відповідь на питання «бараняча голова» для запису. Його товариш сприйняв фразу, як оцінку свого рівня розвитку і не записав. В підсумку мінус важливий бал і всі студентські команди розійшлись із бойовою нічиєю.
Переможці теж подарували своїм конкурентам два бали, просто не зайшовши всередину музею.
http://octkeum.narod.ru/news/pidsumki_kvestu_nevidomi_chernivci/2016-11-21-240
35676785784
e-max.it: your social media marketing partner