Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

DSC04009Від життєрадісності, бадьорості дітей
залежить їхнє духовне життя,
світогляд, розумовий розвиток,
міцність знань, віра в свої сили ...»
В.О.Сухомлинський
Навчити дитину змалечку берегти своє здоров'я — завдання педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров'я, переконати у тому, що здоров'я кожного, значною мірою залежить від способу його життя, сформувати поняття про те, що здоров'я – основа щастя людини.
З цією метою у дошкільному закладі №10 «Попелюшка» заплановано вивчення питання: «Формування здорового способу життя, валеологічної культури дошкільників». У ході його вивчення, були проведені консультації для педагогів: «Завдання і структура валеологічного виховання», «Як навчити дітей дошкільного віку здоровому способу життя».
Вихователі показали різні види роботи щодо даного питання, поділилися своїм досвідом з молодими спеціалістами закладу, як саме формувати валеологічну культуру та здоровий спосіб життя у дітей дошкільного віку, використовуючи наочні, словесні, практично-ігрові методи.
Івасюк І. Г., вихователь переддошкільної групи «Бджілка», провела гру-заняття «Я чистенький, я гарненький», під час якого за допомогою різних видів роботи, закріпила з дітьми раннього віку знання про предмети гігієни, їх використання, виховувала культурно-гігієнічні навички, використовуючи при цьому потішки, промовлянки, дидактичні ігри, валеологічні хвилинки.
Манзюк Т.Г., вихователь молодшої групи «Дзвіночки» під час заняття «Частини тіла знати, правильно їх називати». При знайомстві з частинами тіла людини намагалася підвести дітей до розуміння того, що люди повинні піклуватися про своє тіло. Використала гімнастику для очей, точковий масаж вух.
Луцак І.М., вихователь старшої групи «Калинонька», провела заняття «Носик – наш помічник», на якому закріпила знання дітей про значення носової порожнини, гігієнічні навички користування носовою хустинкою, вправляла у відгадуванні загадок про носик, провела практичну роботу «Відгадай за запахом», назви лікарських рослин закріпила за допомогою дидактичної гри «Покажи рослину». Звернула увагу дітей, що носик дуже важливий для життя людей.
Забірко М.Д., фізінструктор та Хлібороб Т.І. вихователь середньої групи «Вишенька» провели спільний спортивний захід «Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати». Метою заходу було показати дітям, що таке здоров'я, що впливає на нього, що для нього корисне, а що – шкідливе, як зберегти і зміцнити своє здоров'я і здоров'я інших людей. Під час даного заходу провели комплекс вправ гімнастики пробудження, горіховий масаж, дихальні вправи, закріпили знання дітей про основні компоненти харчування і їх цінності для розвитку людського організму, за допомогою гри «Шкідлива та корисна їжа» вправляли дітей у вмінні визначати користь та шкоду для власного здоров'я від продуктів харчування. Адже здорова дитина – здорова людина – здорова нація.
Вихователь – методист ДНЗ №10 Монич І.В.
DSC04116
DSC04033
e-max.it: your social media marketing partner