Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 5633Кажуть, що час проходить,
але час не проходить ніколи.
Ми проходимо крізь час.
Гарабет Ібреїляну
5 листопада 2016 року Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернівецької міської ради відсвяткувала 200-річний ювілей. На свято завітали високоповажні гості, а саме: Народний депутат Верховної Ради України Микола Федорук; Надзвичайний і Повноважний Посланник України, Повірений у справах України в Румунії Теофіл Рендюк, випускник школи; Генеральний Консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован; Чернівецький міський голова Олексій Каспрук; директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук;
депутат Чернівецької обласної ради, заступник начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об'єктами спільної власності Михайло Герман; заступник голови обласної профспілки працівників освіти Богдан Чортик; депутат Чернівецької міської ради Юрій Бурега; начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк, його заступники Олена Кузьміна, Ніна Вітковська та головні спеціалісти управління; голова міської профспілки працівників освіти і науки Ганна Поштар; головний редактор газети «Лібертатя кувинтулуй», багаторічний спонсор і меценат школи Михайло Гросу та його заступник Ромео Кречун; директори Чернівецьких навчальних закладів: гімназії №6, ліцеїв № 2 та військово-спортивного, ЗОШ І-ІІ ст. №13, 17, ЗОШ І-ІІІ ст. №8, 25; видатні випускники школи різних років, представники мас-медіа.
Ведучими свята були випускники школи, тепер її вчителі – Пічіряну А.В., педагог-організатор, та Морараш А.К., вчитель української мови і літератури.
Урочистості відкрилися Державним Гімном України, вітальним словом директора школи Олександра Руснака, хвилиною мовчання за загиблими на Сході, а також усіма педагогами, які вже відійшли у вічність.
У своєму виступі Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зазначив, що 200 років – це вражаюча дата, у цьому закладі пишеться книга життя нашого міста, дотримуються народні традиції та звичаї. Підкреслив, що школа виховала багато поколінь справжніх патріотів нашої держави.
Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, у вітальному слові підкреслила, що «святий дух тут є, за це варто подякувати педагогічному колективу школи, адже школа, діти – це саме те, чому немає ціни. Тут є чому вчитися, нехай діти прославляють Україну державною мовою та рідними мовами». Оксана Михайлівна нагородила педагогів грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.
Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк підкреслив, що цей ювілей – найважливіша подія з життя школи, яка виховала тисячі й тисячі випускників, якими може пишатися школа, а також додав, що заклад може пишатися учителями, які працювали і працюють тут, дають знання маленьким чернівчанам. Побажав педагогам школи гарних здобутків на освітянській ниві та нагородив разом із головою міської профспілки працівників освіти і науки Ганною Поштар вчителів та працівників школи грамотами та грошовими винагородами.
Народний депутат Верховної Ради України Микола Федорук привітав педагогічний, учнівський та батьківський колективи, усіх її випускників із знаменним ювілеєм та зачитав «Вітального листа від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич», у якому висловлено вдячність за самовіддану вчительську працю та сумлінне навчання.
Генеральний Консул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован подякувала Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, управлінню освіти Чернівецької міської ради за підтримку шкіл із навчанням мовами нацменшин, за тісну співпрацю як справжню ознаку європейськості держави. Також п.Елеонора Молдован зачитала вітального листа від Міністра-делегата Міністерства закордонних справ відносин з румунами звідусіль Марії Лігор (Румунія).
Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, подякувала педагогічному колективу за тісну співпрацю та вручила нагороди.
На святі була презентована книга випускників школи Т.Г.Рендюка, Д.М. Гордуни-Свіжинської «Невичерпне джерело знань. Чернівецька школа № 10 – 200 років від заснування», яка видана за сприянням Михайла Гросу, депутата V-VI-го скликань Чернівецької міської ради, шеф-редактора газети «Libertatea cuvântului». Книгу отримали в подарунок всі присутні. Михайло Петрович Гросу, як випускник цієї школи, також посприяв створенню фільму про історію закладу, який мали змогу переглянути під час заходу.
Усі гості свята привітали колектив закладу цінними подарунками.

e-max.it: your social media marketing partner