Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

fa4c38babb4672f2ad5b097d84b6890bf8b37c-V...нецікавий урок нічого, окрім нелюбові
до предмета і до педагога, не викликає.
Жан-Жак Руссо
Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає». А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, а, досягнувши вершини, підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного вчителя. Вже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Перед учительством час поставив вимогу – модернізувати навчальний процес відповідно до новітніх досягнень науки. Як це зробити? На це риторичне запитання шукали відповідь учителі української мови та літератури, завітавши 31 жовтня 2016 року в Чернівецьку ЗОШ №4 на семінар-практикум з проблеми ««Інноваційні технології як засіб модернізації навчального процесу».
У його роботі взяли участь Алла Кобевка, завідувач міським методичним центром закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради, керівники шкільних методичних об'єднань учителів української мови та літератури закладів освіти міста.
Адміністрація, учителі-філологи закладу підготували квест-зустріч гостей. Об'єднавшись у 7 груп та користуючись маршрутними листами, учасники семінару відправилися у кабінети, де у певній шафі, книзі, папці, відшукували окремі слова, з яких склали тему семінару-практикуму.
Під час теоретичної частини директор Іван Тивоняк презентував візитівку навчального закладу, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Білинська – відеофільм про роботу шкільного методичного об'єднання учителів української мови та літератури, який сама озвучила.
Під час виступу Алла Пилипівна підкреслила: «З метою підвищення мотивації учнів до навчання, покращення його якості учитель повинен навчити дітей думати, розуміти суть речей, шукати потрібну інформацію, застосовувати її в конкретних умовах. Саме цьому сприяють інноваційні технології навчання».
Алла Ткач, методист ММЦ, закцентувала увагу присутніх на засобах модернізації навчального процесу, розкрила суть веб-квесту як технології навчання та методику її використання.
Насиченою була й практична частина семінару-практикуму. Вчителі української мови та літератури ЗОШ №4 поділилися досвідом роботи щодо застосування різних навчальних технологій на уроках та в позаурочний час: Катерина Скорик розповіла присутнім про віртуальні екскурсії, їх використання на уроках та представила відеофільм про шкільний кабінет, який вона очолює, – світлицю Володі Івасюка; Леся Гараздюк презентувала пристендовий урок української мови у 9 класі «Люблю людей землі моєї, бо й я землі моєї син...» (усний твір у публіцистичному стилі на морально-етичну тему); Зоряна Гайдук - пристендовий урок української літератури в 6 класі (з елементами веб-дослідження) на тему «Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини у вихованні. Неповторний світ дитинства у поезії «Мрії».
Кульмінацією семінару стала ділова гра на тему «Використання веб-технології на уроках української мови та літератури», яку провела Ірина Чифурко, керівник шкільного методичного об'єднання учителів-філологів. Цей вид роботи допоміг учителям відпрацювати технологію веб-квесту, створюючи моделі уроків мови та літератури.
Несподіваною стала для всіх учасників семінару зустріч з сліпим кобзарем, лірником з м.Ромен Сумської області Олександром Тріусом, виконавцем однієї з ролей у фільмі «Поводир», та істориком-краєзнавцем, поетом, поводирем Григорієм Дібровою. Пісні, виконані гостем на лірі та кобзі, дали можливість насолодитися теплом і щирістю українського слова та пісні.
Під час рефлексії (обмін думками) учасники семінару-практикуму ухвалили ряд рекомендацій, відзначили високий рівень проведення методичного заходу, глибокий професіоналізм, креативність, сучасний підхід до викладання предметів учителів ЗОШ №4.
Завершуючи семінар, методист Алла Ткач наголосила: «Сучасна школа та школа майбутнього мають формувати особистість, яка може і хоче вчитись, здатна жити та працювати в умовах ринкових відносин. Виконання цього завдання залежить від професійної майстерності педагога щодо впровадження інноваційних технологій. Але потрібно пам'ятати, що тільки та технологія дасть необхідний результат, яка одухотворена її головним автором – Учителем».
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
 
e-max.it: your social media marketing partner