Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

8«Тільки разом з батьками, спільними зусиллями,педагоги можуть дати дітям велике людське щастя». В.О.Сухомлинський

Однією з успішних умов перебування дитини в дошкільному навчальному закладі №7 є тісна співпраця з батьками. Об'єднавши зусилля, педагоги та батьки  створюють широкий розвивальний простір, сприятливий для повноцінного буття дитини в сім'ї та садочку.

Партнерство з батьками удосягненні позитивних результатів здійснювання педагогічного процесусприяє різнобічному та гармонійному розвитку дошкільнят. Ефективна співпраця сім’ї та дошкільного навчального закладу, на нашу думку, можлива лише при умові дотримання таких основних принципів:
− демократизації, що передбачає спільну участь вихователів та батьків унавчально-виховному процесі дошкільного закладу на демократичних засадах;
− гуманізації, тобто спілкування та взаємодії вихователів й батьків на основі
поваги, доброзичливості один до одного;
− послідовності й системності організації співпраці ДНЗ з родинами;
− наступності й поступовості залучення батьків до взаємної діяльності;
− індивідуалізації, що передбачає впровадження таких форм та методів роботи, які спрямовані на особливості і запити кожної родини.
Вирішуючи питання взаємодії з батьками, ми акцентуємо увагу на:
- дитину, як найбільшу цінність, яка виховується відповідно до сімейних традицій;
- батьків (сім`я, родина) – найбільша моральна цінність, оберіг моралі й духовності;
- педагога – професіонала, партнера, який створює дух творчості, спрямовує взаємодію, вчить мистецтву життя, життєвої компетентності.
Постійний контакт з сім'єю дозволяє пробудити почуття прихильності і довіри батьків до дитячого садочка, створити атмосферу спільності інтересів, емоційної підтримки і взаємопроникнення в проблеми один одного.
   Основою співпраці є взаємна довіра. Особливу роль в її зміцненні відіграє порозуміння. Взаємодія сім'ї і дошкільного навчального закладу можлива лише за умови їх певної духовної єдності. Підвалиною цієї єдності є любов до дитини, сприймання її як вільної особистості, розуміння проблем становлення людської гідності, дорослішання і творчого розвитку. Педагогічний колектив та колектив батьків - це є єдиний живий організм, об'єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю.
Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Ефективними засобами покращення взаєморозуміння та підтримки, консолідації зусиль, спрямованих на виховання дітей, виступають спільні заходи дошкільного закладу та сім'ї. Співпраця з сім’єю – одне з першочергових завдань в дошкільному навчальному закладі №7 комбінованого типу. Тому адміністрація і педагогічний колектив закладу спрямовує освітньо-виховну та просвітницьку роботу з родинами так, щоб задовольнити потреби батьків, залучити їх до вирішення основних завдань ДНЗ. З цією метою в закладі було проведено ряд інтерактивних форм роботи з батьками вихованців: практикум «Значення гри в адаптації дитини до умов ДНЗ», семінар-практикум «Прищеплюємо родинні цінності змалку», круглий стіл «Мудрість батьківської любові», тренінг «Вчимося спілкуватися з дитиною», майстер-клас «Обличчям до батьків», круглий стіл «Права та обов'язки дітей нероздільні», брейн-ринг «Земля –наш рідний дім», родинне свято «Тепло татусевих долонь», під час яких залучили батьків до спільної роботи у вирішенні педагогічних ситуацій, розв'язуванні неординарних завдань у вихованні дітей, створення єдиних вимог виховання та навчання дітей. Батьки із задоволенням приймали активну участь в різних вправах, ділилися особистим досвідом виховання,виконували ролі дітей , розігрували героїв казок та згадували своє дитинство. Такі заходи залишили позитивні відгуки батьків, дали можливість педагогам показати свою майстерність та компетентність у виховання і навчанні дошкільнят.Ми побачили зацікавленість родин у роботі закладу, небайдужість у вирішенні різних проблем та бажання іти в ногу з часом.
Наш колектив переконаний, що саме   використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини. Здійснення цієї роботи, досягнення в ній справжнього успіху можливі лише при індивідуальному підході до кожної сім’ї. Важливий напрям своєї діяльності педагогічний колектив дошкільного закладу №7 комбінованого типу вбачає в збагаченні знань вихователів про сімейне виховання, поглибленні педагогічних знань батьків, досягненні єдності виховного впливу на дитину в сім'ї і в дошкільному закладі. Тільки тоді батьки йтимуть до дитячого садка зі своїми радощами і сумнівами, стануть єдиним колективом, завжди допоможуть і підтримають педагога, а значить   не будуть пасивно виступати в ролі експертів чи спостерігачів, а почнуть діяти з вихователями і дітьми на засадах партнерства з правом ініціативи, активної дії та самоконтролю. Вони наші рівноправні партнери і союзники.
Завідувач ДНЗ № 7 комбінованого типу: Гончарук Т.І.,
вихователь-методист Волощук В.В.

9
6
4
5
e-max.it: your social media marketing partner