Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

IMG 1987Найважливішою проблемою сучасної цивілізації є збереження життя на планеті. Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічне мислення. 26 квітня вчителі біології та екології м.Чернівців обговорювали на семінарі-практикумі актуальну тему: «Формування екологічної компетентності учнів".Відкрила семінар викладач ІППО ЧО, кандидат хімічних наук Юзькова Валентина Дмитрівна, яка презентувала програму заходів експериментального майданчика з проблеми: «Формування екологічної компетентності учнів та педагогів шляхом системної екологізації навчально-виховного процесу».Системна робота щодо "екологізації" навчально-виховного процесу тривалий період здійснюється в ЗОШ №25. Це означає, що екологія вивчається як окремий предмет на профільному рівні, а при викладанні інших навчальних курсів логічно "вплітаються" питання екологічної проблематики. Шляхи формування екологічних знань на уроках англійської мови представила вчитель-методист, викладач англійської мови Богач Наталія Михайлівна.

Заступник директора з науково-методичної роботи Буджак Тетяна Віталіївна в своєму виступі показала досвід роботи щодо формування екологічної компетентності учнів в роботі з обдарованими дітьми.
Протягом семінару вчителі представляли традиційні та нетрадиційні форми екологічного виховання. Своєрідну лабораторію в природі створили вчителі ЗОШ №28: упорядкували на території навчального закладу декілька екологічних стежин. Вчитель біології Жарікова Серафіма Георгіївна вказала, що екологічна стежина сприяє вихованню екологічно грамотної поведінки учнів в навколишньому природоохоронному середовищі, поширенню знань про природу і людину як невід'ємну частку довкілля. Різноманітні підходи до організації екологічних стежин були висвітлені в методичних розробках вчителів міста Чернівці: Руснак Т.М. (гімназія №5), Пилипець Н.В. (ЗОШ №30), Тарбінської Т.В. (ЗОШ №5).
Важливу роль у формуванні екологічного світогляду відіграють екскурсії, які дають можливість в конкретних умовах спостерігати результати впливу антропогенних факторів на природу. Широкий спектр тематик екологічних екскурсій презентувала завідуюча відділом МЦЕНТУМ Комарницька Олеся Миколаївна. У своєму виступі вона зазначила, що екскурсії в природу збуджують інтерес і стимулюють пізнавальну активність учнів у вивченні проблем навколишнього середовища, розвивають спостережливість, сприяють формуванню екологічної поведінки.
В практичній частині семінару були продемонстровані результати роботи екологічних агітбригад ЗОШ №3 та ліцею №3, що стали переможцями обласного конкурсу "Земля - наш спільний дім. Під керівництвом Сенченко С.А., Захарової Л.В., Грицюк Г.Б. створені агітбригади формують емоційно-ціннісне ставлення до природи, що закладає підґрунтя для розвитку екологічної свідомості.
Для ефективної організації екологічної акції "Буковині на згадку" завідуюча відділом ОЕНЦУМ Задобрівська Людмила Олександрівна люб'язно надала поради і методичні рекомендації.
Підвела підсумки семінару і здійснила обговорення рекомендацій методист міського методичного центру Кушнір Алла Іванівна.

IMG 1992

IMG 1989

IMG 1982

IMG 1980

IMG 1974

 

 

e-max.it: your social media marketing partner