Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

11111День відкритих дверей – це завжди свято. 14 квітня ДНЗ №22 вкотре радо відкрив свої двері для гостей. Присутні мали можливість зазирнути у життя садочка та познайомитись з традиціями, обрядами та звичаями українського народу, адже, родина та дитячий садок є першими сходинками для дитини до формування свідомої соціальної особистості з патріотичними поглядами.
З метою здійснення наступності між дошкільною та шкільною ланками освіти, ми співпрацюємо зі школою. От і сьогодні на День відкритих дверей запросили вчителів початкових класів ЗОШ №3. Вчителі були приємно вражені талантами своїх майбутніх учнів а, також, разом з батьками дошкільнят приймали участь у майстер – класах.
На весняному народному святі за участі дітей старшої групи «Ромашка», підготовленому музичним керівником Руснак Оксаною Василівною, всі отримали змогу торкнутися до джерел українських традицій, побачити гарний, ніжний, дивної краси український народний обряд закосичення, коли матуся, тричі обійшовши дівоче коло, щоб захистити свою кровинку від усього лиха, заплітає стрічки в коси своєї донечки, адже нічого в світі немає сильнішого від материнського благословення.
На майстер – класі «Плетіння кіс» вихователі Кот Надія Василівна та Комерзан Оксана Іллівна розповіли, звідки і коли народилася традиція плетіння кіс, як навчали маленьких дівчат доглядати за волоссям, продемонстрували зразки зачісок та ознайомили з мистецтвом плетіння кіс. «Модельками» були вихованки садка. На початку роботи вони продемонстрували своє ніжне довге волосся та в кінці – різноманітні, гарні коси, заплетені «ученицями» майстер – класу.
На майстер – класі «Лялька – мотанка Христя» вихователі Вольнова Ірина Дмитрівна та Фокшек Іонела Валентинівна підготували цікаву інформацію про обряд виготовлення ляльки, продемонстрували матеріали, з яких робили обереги. Адже, лялька – мотанка завжди вважалася сильним оберегом для дитини, родини, хати. Ляльками, виготовленими мамами, поповнили народознавчі куточки груп садочка.
На за вершення зустрічі всіх запросили у «Бабусину світлицю», народознавчий музей ДНЗ №22, на чаювання та частування смачними булочками у вигляді жайворонків – вісників весни, з любов'ю приготовленими кухарями садка.
Гості мали нагоду побачити музейні експонати, куточок бійців АТО, розташований у «Бабусиній світлиці», отримати відповіді на хвилюючі запитання, долучитись до обговорення заходів та обміну враженнями щодо Дня відкритих дверей у садочку.
Також, присутні ознайомитись з тематичною художньою виставкою «Модні фантазії Весни», де були представлені роботи, виготовлені руками дітей та їх батьків.
Протягом Дня відкритих дверей традиційно працювала «Скринька пропозицій».
Завідуюча ДНЗ№22 Лісовська І. В.
2222
3333
444
e-max.it: your social media marketing partner