Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

00115 квітня 2016 року, відбулася колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Чернівецької міської ради.
У засіданні взяв участь Костащук Іван Іванович, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань освіти і науки, кандидат географічних науки, доцент кафедри географії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, керівництво та працівники Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також начальники відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій/міських рад, керівники закладів освіти обласного підпорядкування.
Розпочала роботу колегії директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук, яка представила новопризначених працівників Департаменту та повідомила регламент роботи колегії.
Також Оксана Михайлівна вручила вчителю української мови та літератури Чернівецького ліцею №4 Чернівецької міської ради за активне і сумлінне виконання обов'язків члена журі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кожуленко Олександрі Борисівні подяку і грамоту Верховної Ради Плешку Петру Денисовичу, директору обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
На засіданні колегії розглянуто 4 питання: якісні показники соціально-економічного розвитку області в галузі освіти; затвердження Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 роки; про стан та перспективи підвищення кваліфікації педагогічних працівників області, а також погоджено кандидатури працівників галузі освіти, які претендують на присвоєння почесних звань.
Господар закладу, директор школи Гайсенюк Валерій Якович, будучи співдоповідачем у питанні про затвердження Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 роки, провів екскурсію навчальним закладом і наочно продемонстрував реалізацію національно-патріотичного виховання на базі навчальної та матеріально-технічної бази (належне мультимедійне забезпечення, за допомогою якого впродовж дня транслюються пізнавальні відео-ролики; кімната-музей, у якій зібрано спільними зусиллями вчителів, батьків, школярів та інших благодійників рідкісні експонати – предмети щоденного вжитку буковинців ХІХ-ХХ ст.; вислови відомих людей написані на стінах навчального закладу; зимовий сад, за яким доглядають школярі та багато інших цікавинок. Родзинкою екскурсії був шкільний гімн у виконанні учениці).
Підсумовуючи засідання Оксана Палійчук наголосила на важливості проведення колегії, що дозволить після спільних обговорень проблемних питань та окреслення планів покращити якість надання освітніх послуг.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
 
e-max.it: your social media marketing partner