Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

452457568347       Протягом трьох днів у Київському Палаці дітей та юнацтва тривала Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016».
Організатори виставки компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
     Виставка «Сучасні заклади освіти» - це широкомасштабний професійний захід у галузі освіти, який представив 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії.
      На виставці презентувалися досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору.
Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з сучасними педагогічними та ІКТ технологіями, засобами навчання.
     Старшокласники та їх батьки, студенти мали змогу отримати безпосередньо від представників навчальних закладів інформацію щодо спеціальностей у 2016 році.
Закордонні навчальні заклади та освітні агенції допомагали зорієнтуватися у виборі індивідуальної програми, надавали консультації щодо вступу та особливостей навчального процесу.
    Установи післядипломної та неперервної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентували пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників. Уперше на Фестивалі експериментальних навчальних закладів України презентували науково-освітні інновації та їх упровадження в освітню практику.
    Виставка представила виробників і постачальників засобів навчання, проектів, електронних програм для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів, які демонстрували комп'ютерні комплекси, навчальні лабораторні прилади, новітні соціальні системи з можливостями інтерактивної освіти.
Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 43 науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи за участю провідних керівників, фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій і міжнародних представництв.
    У рамках сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» відбулася науково-практична конференція Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. В центрі уваги зібрання була тема «Проблеми і перспективи розвитку післядипломної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції».
    Модератором заходу був Віктор Олійник, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, ректор Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.
     Перед учасниками конференції виступили з цікавими доповідями наукові співробітники Університету менеджменту освіти.
Наталія Вяткіна, кандидат філософських наук, директор Інституту модернізації змісту, у своєму виступі перед колегами наголосила на важливості необхідності співпраці МОН і НАПН України.
    У роботі семінару брали активну участь методисти з початкової освіти обласних та міських методичних центрів та кабінетів України, обговорювали питання підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів.
     Оксана Косован, методист з початкової освіти представляла міський методичний центр закладів освіти Чернівецької міської ради.
    Уперше в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» проведено Фестиваль презентацій творчих досягнень експериментальних навчальних закладів України. Його присвячено висвітленню теоретичних та практичних результатів досліджень модернізації освіти, розвитку інноваційних моделей навчальних закладів України.
    До програми Фестивалю увійшли Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний навчальний заклад: досвід, стратегії розвитку» та майстер-клас «Експериментальний навчальний заклад – майданчик професійного зростання педагога».
У ході Фестивалю презентовано результати дослідно-експериментальної роботи, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчальних закладів. З доповіддю виступила Наталія Яновська, кандидат медичних наук, Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини; вона розповіла про особливості та перспективи інноваційної програми «Гармонізація дітей і дорослих, сім'ї та суспільства».
Анастасія Донська, Майя Воронка, учителі початкових класів ЗОШ №8 міста Чернівців, брали участь у роботі Фестивалю, їх зацікавила психологічна комфортність навчання з «ПізнеЗнайком», про це вони діляться своїми враженнями:
     «Інноваційну систему гармонійної освіти дітей і дорослих започатковано за співпраці провідних педагогів, психологів, медиків, діячів культури та мистецтва в 2002 році. Уникнення наболілих світових педагогічних, медичних, соціальних проблем (труднощів у навчанні, погіршення стану здоров'я учнів в процесі навчання, небажання дітей вчитися, проявів хронічного стресу, депресії, різних видів залежностей), гармонізація стосунків дітей і дорослих у сім'ї та суспільстві – головні напрямки діяльності міжнародного проекту «HarmonyofIntellectandHealth". Основою проекту є медико-педагогічна технологія, яка передбачає гармонізацію вищої нервової діяльності, психоемоційну врівноваженість учнів і педагогів, що є запорукою їхньої успішності і здоров'я! Авторами створено оригінальні навчальні пісні, розроблено методику безстресового гармонійного навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Навчальні пісні відрізняються від традиційних пісень, адже вони, крім художніх образів, містять ще й систематизовані знання, які діти повинні знати згідно шкільної програми. Спосіб навчання передбачає передачу учням знань у вигляді навчальних пісень. Унікальність музикотерапевтичної педагогіки полягає в тому, що засвоєння матеріалу відбувається в особливому психофізіологічному режимі – гармонізації діяльності обох півкуль мозку, покращенню їх взаємодії, збалансованої активності головного мозку. З «ПіснеЗнайком» процес навчання, виховання і оздоровлення відбувається одночасно. Вона дає можливість кожній дитині, незалежно від рівня інтелекту і стану здоров'я, бути успішною, здоровою і гармонійною особистістю. Музикотерапевтичну педагогіку запроваджено в навчальних закладах різних регіонів України, а також в осередках української діаспори 22 країн світу».
     На завершення Фестивалю Наталія Вяткіна, директор Інституту модернізації змісту освіти, та Андрій Гуржій, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, вручили учасникам фестивалю дипломи «Лідер освіти» та Почесні дипломи.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
 
e-max.it: your social media marketing partner