Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

15.03.16-01Язик до Києва доведе , а книжка - до Львова!
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2016 » - це чудова нагода виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні, відвідати безліч цікавих подій і знайти нових друзів з усієї країни.
«Книгоманія - 2016» стартувала в січні місяці. 11 березня 2016 року на базі Чернівецької гімназії №5 відбувся 2-й етап міського конкурсу «Найкращий читач року – 2016». Конкурс є відкритим і залучає учнів 6-8 класів.
Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури,а також підвищення соціального значення бібліотек. Конкурс проводиться в чотири етапи: 1-й етап (15 січня - 28 лютого ) - шкільний 2-й етап(1березня - 21 березня) - міський 3-й етап (22 березня - 30 березня) - обласний 4-й етап(15 травня – 18 травня) – підсумковий у Львові.
Вже стало доброю традицією щорічно проводити шкільний конкурс «Найкращий читач року» де змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі - учні 6- 8 класів за престижний титул «Найкращого читача року - 2016». На шкільному етапі змагалося 867 учнів з усіх навчальних закладів .У міському етапі прийняло участь -43 учні. З вітальним словом звернулися до учасників конкурсу і почесних гостей Людмила Ватутіна - методист ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради, яка побажала всім перемоги і не втрачати любові до книги, художнього слова,підвищення престижу читаючого суспільства. Конкурс здобув велику популярність серед юних книголюбів шкільних бібліотек і тому, готуючись до участі в ньому ,учні віднеслись з великою відповідальністю. Актова зала зібрала всіх, хто любить читати, хоче перемагати та мріє про нові книги.
 Конкурс проходив як пізнавально - розважальний захід та супроводжувався творчими виступами юних читачів, під час виконання тестових завдань конкурсантів. Відкрила конкурс піснею про Україну Єлані Москалу (ЗНЗ № 24 ), оплесками зустрічали ансамбль "Квіти Буковини" польського культурного освітнього центру при гімназії №3, Маріам Бліадзе (ЗНЗ № 4) вразила грузинським танком и власними віршами, які декламувала грузинською мовою, румунською мовою прочитав вірш Т.Шевченка "Заповіт" Тодораш Андрій (ЗНЗ № 13), лірично прозвучала пісня у виконанні учнів гімназії №1 Севрюхової Єви та Дашкевич Марії, вокального ансамблю «Яхат» СШОРТ № 41. Учасникам конкурсу потрібно було задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію щоби виконати індивідуальні літературні завдання: тести, вікторини, кросворди. Під час виступів діти проявляли фантазію, інтерпретацію, ерудицію, креативність та артистизм, свої захоплення при презентації улюбленої книги. Багато дітей прийшли в костюмі літературного героя, намалювали плакат , який закликав усіх до читання, робили слайд -шоу про авторів та героїв творів. Як виявилося, юні «читайлики» - справжні гурмани, адже представляли різножанрову літературу: класичні і сучасні твори української і світової літератури, пригоди і фантастику. Співали, танцювали, розігрували сценки, щоб повірили, що читати - це круто! Журі здійснило аналіз читацьких щоденників, враховуючи кількість прочитаних книжок, систематичність ведення щоденника, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлювання власних думок . Наводимо авторів кращих, креативних читацьких щоденників - ЗНЗ №№2,38,19,8,10, 25,28,39,40,16,24,20,гімназії №№3,5, НВК"Любисток", НВК"Берегиня" Конкурс пройшов в теплій, дружній атмосфері, де крім конкурсантів, в залі були присутні їхні вчителі,батьки, друзі.
Переможцями конкурсу стали учні:
6 класу I місце - Ніколайчук Альона НВК «Любисток» II місце - Тулик Анастасія ЗНЗ № 28 - Беспалова Ірина ЗНЗ № 22 III місце - Калинчук Яна ЗНЗ № 19 - Богданюк Василь Гімназія № 7 - Воробйова Анастасія ЗНЗ № 41 - Бинда Ганна Гімназія № 5
7 класу: I місце - Маринчук Катерина Гімназія № 2 II місце - Галанесі Олександр ЗНЗ №6 - Годинка Надія ЗНЗ №16 - Гловацька Яна Гімназія №5 III місце - Савка Оля ЗНЗ №24 - Данилюк Богдан ЗНЗ №40 - Найда Катерина ЗНЗ №25
8 класу: I місце - Косташ Марія ЗНЗ №13 II місце - Кошман Вікторія Гімназія №2 IIІ місце - Клевчук Ольга ЗНЗ № 12 - Данілова Наталя ЗНЗ № 14
Привітала всіх переможців і учасників конкурсу Алла Кобевка - завідувач ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради.,
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner