Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

20160303 141344Люди разом можуть здійснити те,
що не в змозі зробити самотужки,
концентрація їхніх зусиль
може стати майже всемогутньою.
Д.Уебстер
03 березня 2016 року на базі Чернівецької ЗОШ №24 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Навчання дітей з особливими потребами: управлінський аспект », у якому взяли участь 42 заступники директорів з навчально-виховної роботи.
Відкрила семінар-практикум Кобевка А.П., завідувач міським методичним центром. Привітавши учасників семінару та зазначивши актуальність теми.
Директор ЗОШ № 24 Легусова У.І. презентувала досвід роботи школи щодо організації інклюзивного та індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами . Ії виступ доповнили заступники з В'югіна Л, Ю. та Лозова О. В., які поділились досвідом практичного втілення проблем інклюзивного та індивідуального навчання.
Починок А.І., головний спеціаліст управління освіти, поділилася з присутніми враженнями про Всеукраїнський семінар з питань інклюзивної освіти в м.Біла Церква.
Практична частина розпочалася відвідуванням уроків в інклюзивних класах, де гості семінару-практикуму мали можливість побачити співпрацю вчителя та його асистента в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Після чого відбулося обговорення відвіданих уроків і обмін враженнями.
Наход Н.Ф., завідувач міської ПМПК визначила основні етапи співпраці навчального закладу з міської ПМПК. Також вона акцентувала увагу на послідовність заповнення «Картки стану здоров'я та розвитку дитини» Про соцільно-психологічний супровід дітей з особливими потребами, розповіла Гончарова-Чагор А.О., методист ММЦ. Досвідом роботи поділилася ЗОШ № 27 заступник директора Галан О.В.
Директор Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Особлива дитина» Закрутна Т.Г., Савчук О.О директор ЧОНРЦ №1 презентували присутнім особливості роботи реабілітаційних центрів і окреслили можливості проходження курсу реабілітації в закладах.
На завершення семінару заступники директорів з НВР долучилися до практичної роботи в творчих групах, під час якої мали змогу окреслити та підсумувати різні аспекти організації роботи з учнями з особливими потребами.
Підсумком семінару було прийняття рекомендацій, щодо реалізації проблеми навчання дітей з особливими освітніми проблемами.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner