Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 009625 лютого на базі Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента відбувся семінар-практикум учителів початкових класів в школі І ступеня м. Чернівців з проблеми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-вихованому процесі в школі І ступеня».
Проблема запропонована для обговорення досить актуальна, вона зумовлена викликами часу і потребує вивчення.
«Створення освітнього простору: сучасний підхід» - такою була тема, що запронована для дискусії Косован О.К., методистом міського методичного центру.
Разом з колегами міста відшукували переваги та недоліки використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі в початковій школі.
Воробець Г.П., головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради познайомила присутніх з інформаційно-комунікаційними технологіями в освіті, стратегією та пріоритетами їх розвитку. «Середовище електронного навчання – це освітній простір, у якому відбувається формування якостей і вмінь необхідних сучасній людині ХХІ століття,» - переконана вона.
• Медіаграмотність;
• критичне мислення, уміння мислити глобально;
• здатність до рішення творчих завдань;
• готовність працювати в команді й громадянська свідомість.
Як сформувати ці якості та вміння?
Досвідом роботи з даного питання поділився педагогічний колектив спеціалізованої школи ОРТ№41.
«Учителі школи переконані в тому, що основна задача навчального закладу змінити педагогічні орієнтації вчителя та стимулювати в колективі пошук нових засобів навчання і виховання учнів, творчий підхід, активність учителів, прагнення їх до самоосвіти, саме тому з грудня 2010 школа увійшла в мережу шкіл ОРТ,»- зазначила Цуркан Л.П., директор школи. Презентуючи особливості навчального закладу, вона виокремила основні сфери співпраці закладу: впровадження курсів робототехніки, ORT-HP Україна «Основи підприємницької діяльності», проведення міжнародних курсів та освітніх семінарів для вчителів, участь у міжнародних проектах та грантових програмах для учнів та вчителів школи.
Килимник Г.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи в школі І ступеня ознайомила з досвідом роботи вчителів початкових класів з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій, розповіла про особливості роботи методичного об'єднання вчителів початкових класів. «Професіоналізм, творчість, новаторство - є визначальними у нашій роботі!»- зауважила вона.
У теоретичній частині зроблено спробу об'єднати зусилля науковців, методистів та вчителів-практиків з метою підвищення ефективності впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.
Шестобуз О.С., кандидат педагогічних наук кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,
розкрила психолого-педагогічні умови використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі початкової школи: окреслила динаміку розвитку сучасної дитини в умовах розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.
Кобевка А.П., завідувач ММЦ управління освіти, зосередила увагу на особливостях використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі в початковій школі.
Практична частина семінару була представлена палітрою інноваційних педагогічних ідей. Роботу продовжили, об'єднавшись у групи:
Килимник Г.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи в школі І ступеня, провела майстер-клас з використання мультимедійних засобів навчання.
Цибулянко О.В., заступник директора з науково-методичної роботи, вчитель математики та робототехніки та Боднарюк Ю.М., вчитель початкових класів, презентували роботу експериментально-дослідницького майданчика з питань формування в учнів технологічних умінь та навиків на уроках робототехніки.
Фрейліхман Г.Й., вчитель інформатики, провела майстер-клас з використання інноваційних комп'ютерних технологій, що активізують пізнавальну діяльність учня на уроці.
Спіжавка М.В., вчитель початкових класів, презентувала досвід роботи
по здійсненню підготовчої діяльності на уроках читання.
Живе, безпосереднє спілкування, впевненість, любов до своєї професії та свого закладу - це те, що об'єднувало усіх колег, які презентували нові педагогічні ідеї.
Підсумовуючи роботу теоретичної та практичної частини семінару, колеги поділилися думками і враженнями від побаченого та ухвалили рекомендації.
Переконані, що майбутнє будь-якої держави визначається системою освіти, яка в ній існує.
Однією з ключових дидактичних проблем, що стоять сьогодні перед педагогічною наукою та шкільною практикою, є невирішені до кінця завдання створення та запровадження в навчальних закладах таких технологій навчання, які забезпечили б інтенсивне оволодіння тими, хто навчається, міцними знаннями, уміннями і навичками та сприяли б якісному системному засвоєнню змісту навчання.
Запрошуємо всіх долучитися до розмови, поділитись своїми думками, досвідом.
Матеріали семінару будуть розміщені в рубриці «Методична скарбниця» на сайті управління освіти.
 
DSC 0051
DSC 0067
DSC 0088
DSC 0113 - копия
e-max.it: your social media marketing partner