Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

P229000119лютого 2016 року на базі ЗОШ № 4 відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів.
Тема: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі шкільної бібліотеки».
Мета: Вивчення досвіду роботи шкільного бібліотекаря Галюк Г.М. з проблеми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практичну діяльність.
З візитною карткою школи виступив директор школи Тивоняк І.Я. Цікавим був екскурс в історичне минуле школи,а також акцентувалась увага всіх присутніх на роботу шкільної бібліотеки,на можливість відкритого доступу до книжкових фондів, що є однією з форм активізації читання.
Методист ММЦ Ватутіна Л.М, в своїй доповіді наголосила на переосмислення ролі й місце бібліотечно-інформаційної діяльності в задоволенні потреб і запитів сучасного користувача,що перед бібліотекарями постає нове коло завдань у галузі розвитку бібліотечної справи, зокрема щодо питання застосування нових підходів до бібліотечної роботи на базі сучасних ІКТ, їх організації і впровадження.
Доповідь бібліотекаря школи Галюк Г.М. складалася з двох блоків: теоретичного і практичного. На першому розглядались питання щодо сутності інформаційно-комунікаційних технологій та використання їх у роботі бібліотеки. В другому презентовано бук трейлер , презентація та інші форми бібліотечної роботи.
Емоційним і цікавим був виступ про спільну творчу працю бібліотекаря і Башинської Н.Д,керівника творчого проекту «Зернятко.»
Зав.відділом методичної та довідково-бібліографічної роботи Чернівецької ОДБ Кадюк Н.М. ознайомила з використання нових інформаційних ресурсів для задоволення запитів всіх категорій сучасних користувачів.
Підсумком семінару став круглий стіл, де стало обговорення питань з проблем підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності шкільних бібліотекарів в умовах модернізації сучасної освіти. Своїми враженнями поділилися колеги :Мітракова Н.Є (ЗОШ № 24), Камська Н.Т (ЗОШ №27),Сав,юк В.М (ЗОШ №20).
Методист ММЦ Ватутіна Л.М. підсумувала роботу семінара, говорячи про вдале поєднання традиційних методів бібліотечної роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями може значно підвищити продуктивність роботи шкільної бібліотеки,що під ІКТ ми розуміємо засоби введення, накопичення, зберігання, передавання, оброблення, контролю і виведення інформації, які ґрунтуються на використанні комп'ютерної техніки, комунікацій і новітніх технологій. Використання у практику шкільних бібліотек ІКТ сприяє гармонійному формуванню творчої особистості учня.
Всі учасники практичного семінару висловлюють щиру подяку адміністрації школи за чудову організацію семінару, позитивну і теплу атмосферу.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
 
e-max.it: your social media marketing partner