Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

20160105 130441Книга творить людину...
Б. Шоу
Сучасна школа повинна мати сучасну бібліотеку.


05. 01.2016 року на базі ЗОШ №24 відбулося методичне об'єднання шкільних бібліотекарів.Тематика МО - «Інноваційні форми в сервісі шкільних бібліотек»

Мета: безперервне вдосконалення рівня професійної майстерності бібліотекарів, їх компетентності в галузі бібліотечної справи;

• підвищення якості функціонування шкільних бібліотек міста шляхом використання інноваційних технологій;

• обмін досвідом щодо вдосконалення діяльності шкільної бібліотеки (вивчення питань теоретичного та практичного характеру, аналіз бібліотечних заходів .

В роботі МО прийняло участь 43 бібліотекарі. Гостем методичного об'єднання була запрошена Ніна Кадюк завідувач довідково- бібліографічним відділом обласної дитячої бібліотеки.

Людмила Ватутіна ,методист ММЦ, доповіла про підсумки роботи шкільних бібліотек за Іе -півріччя. Зазначила вагому проведену роботу для успішного розвитку навчально- виховного процесу. Бібліотекарі міста сприяють реалізації державної політики в галузі освіти, забезпечують інформацією аспекти навчально-виховного процесу освітніх закладів в засвоєнні програмних знань, самоосвіти школярів,виховують в учнів інформаційну культуру,постійне прагнення до пошуку інформації,створюють комфортне бібліотечне середовище і реформують бібліотеку в таку яка б включала як традиційні і сучасні носії інформації,так і мультимедійні технології.

Ніна Кадюк наголосила ,що одним із провідників інформації була й залишається бібліотека. Стрімкий розвиток Інтернет- технологій змушує бібліотеки рухатися у напрямку створення ефективно діючої системи інформування користувачів . Сьогодні з допомогою спеціальних програм ведеться облік навчальної літератури та періодичних видань,створено веб- сторінку та медіатеку. Ознайомила учасників методичного об'єднання з комп ,ютерною програмою обліку та обробки художньої літератури.

Інформаційні технології впевнено та міцно закріплюються в нашому повсякденному житті. Сучасна людина не мислить себе без використання у своїй роботі та житті різноманітних джерел інформації. Як традиційні , так і новітні, вони збагачують людину, дають їй можливість стати більш освіченою й досвіченою, навчають самостійно приймати рішення та сприяють культурному розвитку,.

Практичний блок:

1.З досвіду роботи бібліотекаря ЗОШ№ 16(Інна Кваснецька)розповіла про створення блогу бібліотеки ЗОШ №16,продемонструвавши його в Інтернеті ,розповіла про кожну із рубрик

2.Демонстрація кращих сайтів шкільних бібліотек: ЗОШ №4 Галюк Ганна розповіла про створення сторінки «Шкільна бібліотека» на шкільному сайті. Про такі ж сторінки розповіли і інші бібліотекарі ( гімназія №4- Соколова Н. М.,ліцей №2 - Жиряда Д. І, ,ВСП ліцей - Мацьопа Г. М. ,Гімн. №1 - Осінська Н. О. ,ЗОШ №41 - Коренблюм П. Н .)

3 .Про інноваційні форми роботи шкільної бібліотеки розповів Смольський А. бібліотекар ЗОШ № 2.

4.Практична робота .Робота в групах за комп,ютерами.

1. Підведення підсумків МО шкільних бібліотекарів.

2. Організаційні питання.

За підсумками роботи МО виробило рекомендації щодо впровадження інноваційних форм в роботу шкільних бібліотек і перетворення їх в інформаційні центри.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner