Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

1450970676 ajnj-13-26424 грудня 2015 року в урочистій казковій атмосфері Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської пройшло свято педагогічної творчості та таланту – підсумок І туру Всеукраїнських конкурсів «Учитель року-2016», «Класний керівник року».
Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій в освіті міста. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя, систематизувати надбання щоденної клопіткої праці, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.
З вітальним словом до учасників імпрези звернувся Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який відзначив важливість професії учителя та її роль у формуванні громадян нашої держави.
Зі словами вдячності педагогам за сумлінну творчу працю звернулися до присутніх директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук, начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк та голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Ганна Поштар.
У І турі Конкурсу взяли участь 15 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Цьогоріч «пальму першості» отримали вчителі англійської мови гімназії №5 Олеся Яківчик, математики ЗОШ №2 Тетяна Греневич, історії ЗОШ №16 Любов Ворожбит, предмету «Захист Вітчизни» СЗОШ №6 Андрій Хабюк; класні керівники Тетяна Тодоріко (ліцей №4), Інна Ільчук (ЗОШ №25), Олена Скорейко (ЗОШ №24).
Начальник управління освіти Мартинюк С.В., голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Поштар Г.М., начальник Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Палійчук О.М. привітали переможців, лауреатів та дипломантів конкурсів, вручили почесні грамоти, грошові премії та подарункові сертифікати. Головними спонсорами та меценатами свята виступили дистрибуційна кампанія «Рома» (власник Роман Клічук), мережа магазинів «Тайстра» (кер. Катерина Лозовська), ресторан «Панська гуральня». До вітань долучились також керівники закладів, голови батьківських організацій та інші спонсори.
Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» будуть захищати честь міста в ІІ турі. То ж бажаємо їм успіхів та нових перемог!
Справжнім казковим дивом для присутніх стало нагородження 8 кращих педагогів міста премією ім.Юрія Федьковича. За підтримки міського голови Олексія Каспрука, не заважаючи на складний сьогоднішній час, було поціновано нелегку учительську працю, їх внесок у розвиток національної освіти, у справу навчання і виховання підростаючого покоління.
Премії імені Юрія Федьковича удостоїли такі педагоги:
- Зеленська Лариса Василівна, завідувач ДНЗ № 6;
- Іваницька Наталія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 5;
- Кілару Ілона Георгіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови СЗОШ № 22;
- Крижанівська Лідія Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів СПШ № 15;
- Легусова Уляна Іванівна, директор ЗОШ №24 ім.О.Кобилянської;
- Любарева Світлана Іванівна, заступник директора з виховної роботи, вчитель хімії СШОРТТ №41;
- Морараш Анжела Костянтинівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 10;
- Трекуш Наталія Георгіївна, вчитель математики гімназії №2.
Упродовж свята педагогічні працівники отримували естетичну насолоду від пісенних та хореографічних виступів талановитої буковинської молоді.
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner