Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

P 20151222 10595622 грудня 2015 року на базі ДНЗ №38 комбінованого типу відбулося друге засідання методичного об'єднання вихователів молодших груп з проблеми «Формування мовленнєвої компетентності дітей молодшого дошкільного віку засобами народознавства». Епіграфом засідання стали слова видатного педагога В.О. Сухомлинського: «Без поваги, без любові до рідного слова не може бути ні всебічної людської вихованості, ні духовної культури...».
Під час організаційного блоку завідувач ДНЗ №38 Шова О.А. у презентації висвітлила основні напрямки діяльності закладу, розповіла про діяльність профільних груп, традиції та надбання. Керівник методичного об'єднання, вихователь-методист ДНЗ №28 Кудрявцева В.В. провела ігрову вправу «Дерево очікувань» з метою допомогти учасникам усвідомити власні очікування від даного засідання, налаштувати на роботу та зняти емоційне напруження.
У ході навчально-практичного блоку слухачі переглянули та взяли активну участь в обговоренні індивідуально-групових занять: «Сім'я – родинонька мила» (вихователь молодшої Б групи, Дробова О.І.) та «Подорож у казкову країну» (вихователь молодшої А групи, Данилова М.О.). Вихователь-методист ДНЗ №38 Пальчикова О.В. під час презентації досвіду роботи ДНЗ розкрила основні питання розвитку українського мовлення дошкільників засобами фольклору. На захід було запрошено вихователя ДНЗ №43 Васкан М.Г., яка поділилася досвідом роботи з проблеми «Розвиток мовленнєво-комунікативних здібностей дошкільників через творче розповідання». Надала методичні рекомендації щодо виготовлення та застосування коректурних таблиць у роботі з дошкільниками за методикою Н. Гавриш.
Вихователь-методист ДНЗ №28 Кудрявцева В.В. у ході інтерактивної вправи «Асоціативна квітка» допомогла молодим спеціалістам визначити особисте бачення поняття «мовленнєва компетентність» на основі асоціативних та змістових зв'язків. Слухачі мали змогу працювати в групах та приймати спільне рішення. Практичним психологом ДНЗ №38 Лупу Х.І. була організована вправа зі слухачами «Перевтілення». Розминки та інтерактивні вправи допомогли зосередитись педагогам щодо вирішення поставлених перед ними завдань.
Пізнавальний блок включав в себе ознайомлення з добіркою методичних рекомендацій «Шляхи розв'язання завдань розвитку мовленнєвої компетенції дитини засобами народознавства». Завершуючи роботу, було проведено ігрову вправу «Продовж фразу», під час якої учасники багатослівно та позитивно оцінили проведене методичне об'єднання.
Вихователь-методист ДНЗ №28 Кудрявцева В.В.
P 20151222 091530
 
e-max.it: your social media marketing partner