Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

IMG 5064    Чернівецькі заклади освіти дуже різнопланові та неповторні.
  НАШЕ УЧИТЕЛЬСТВО творить історію кожного з них, складаючи особливий, своєрідний, цілісний образ навчального закладу, який би вирізняв його з-поміж інших.
    Про це засвідчують заняття школи молодого вчителя.
   «Майстерність вчителя в керівництві пізнавальною діяльністю учнів» - такою була тема для спілкування, що знову об'єднала молодих спеціалістів-початківців на ІІ її засіданні, яке відбулося у грудні на базі ЗОШ№39.         Актуальність обраної теми окреслила Косован О.К., методист ММЦ.
  Розпочали роботу педагогічними дебатами «Шлях до майстерності. Який він?». Колеги, які щойно приступили до роботи розповідають, як самі адаптуються до навчальних закладів, у яких розпочали працювати.
Саме тут починає формуватися їхня професійна позиція і від того наскільки комфортно вони себе почувають залежить зростання їх професійної майстерності й розвиток творчого потенціалу.
Такі умови для роботи створено в педагогічному колективі ЗОШ №39.
Димашок А.Д., директор школи, колеги-початківці разом ділилися досвідом напрацювань та власною майстерністю в керівництві пізнавальною діяльністю учнів, але довершеним образ школи стає саме тоді, коли з'являються діти, якщо вони впевнені, щасливі, почувають себе вільно та невимушено, слова та коментарі про школу стають зайвими.
Ломака М.Д., Удуд Т.Ф., учителі початкових класів, презентували педагогічну експрес-інформацію про способи формування пізнавального інтересу учнів та шляхи формування мотивації на уроці. Вони поділилися досвідом роботи, демонструючи практичні роботи учнів.
Яку ж допомогу хочемо і можемо надати у школі молодого вчителя молодим колегам , щоб забезпечити їхнє успішне професійне становлення?
Що можемо зробити для того, щоб сприяти формуванню спільного українського освітнього середовища?
Першочерговим у практичній роботі школи молодого вчителя є відкриття в кожній людині ТВОРЦЯ, важливо поставити її на шлях самобутньо-творчої, інтелектуально-пошукової праці, адже в процесі експериментів, з фактів, спостережень та помилок учителя постає найцінніше – ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД. Дуже важливо, щоб молоді колеги не загубилися у величезній кількості сучасних інноваційних технологій, методів та форм роботи, щоб зуміли вибудувати свою власну індивідуальну траєкторію професійного зростання, виробили свій власний стиль фахової майстерності.
Методичну роботу з молодими спеціалістами вибудували на діагностично-прогностичній основі, використавши результати анкетувань. Це допомогло визначити зміст роботи з молодими колегами. Тому організовуючи роботу ІІ засідання школи молодого вчителя, урахували їхні запити і потреби, досягнення психолого-педегогічної науки, передовий педагогічний досвід, імовірні ситуації, які потрібно розв'язувати практично.
Питання, які цікавлять найбільше :
- Як налагодити взаємодію з учнями, колегами?
- Як спланувати практичну діяльність на уроці?
- Як організувати роботу з оформлення документації?
- Як організувати роботу з батьками?
- Як утримати дисципліну на уроці?
- Чому хронічно не вистачає часу на уроці?
- Як зробити урок продуктивним?
- Як уникнути проблем у спілкуванні з батьками?
Відповіді на деякі з них можна було відшукати на демонстраційних уроках, які провели Бугай Г.Г., Мудра А.С., учителі початкових класів ЗОШ№39. Активними учасниками пізнавального процесу на уроках були не тільки діти, а й батьки. Колективна творча справа, яку вони робили у співпраці, була продуктивною та принесла велике задоволення для всіх присутніх.
Молоді колеги зазначають, що сьогодні їм бракує не так теоретичних знань, як практичних умінь, навиків.
Підвищити ефективність власної діяльності, рівень психологічної культури і педагогічного мислення молоді спеціалісти змогли під час педагогічної вправи з елементами тренінгу: «Мотиви навчання. Технології створення ситуацій успіху на уроці», який провела Харченко А.М., керівник школи молодого вчителя. Інтерактивні дієві вправи, які виконували разом, дозволили на практиці розв'язувати навчальні задачі.
Практично спрямованою була й робота в мікрогрупах «Конструктор», де молоді колеги мали можливість практично змоделювати структуру уроку відповідно до типу уроку.
Підсумовуючи заняття, виробили рекомендації для самоосвіти.
Переконані, що високий результат у практичній підготовці молодого спеціаліста саме до практичної діяльності досягнемо завдяки спільним зусиллям.
Тож формуймо разом наше українське освітнє середовище!

IMG 5044
35647598607087
 
 
e-max.it: your social media marketing partner