Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

57985795789
«Усе, що має зв'язок, має вивчатись у зв'язку,
усе наступнемає спиратись на попереднє» Я.А. Коменський
15 грудня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся науково-практичний семінар на тему «Перспективність навчання учнів початкової школи: проблеми, завдання та шляхи реалізації», в якому взяли участь методисти районних методичних кабінетів (центрів), заступники директорів з навчально-виховної роботи та керівники районних (міських) методичних об'єднань учителів початкових класів.
Роботу семінару відкрила Богачик Т.С., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти. Вона окреслила завдання семінару та формат спілкування.
Про актуальність проблеми, що пропонувалася до розгляду, наголошували виступаючі в теоретичній частині семінару.
Зокрема Одинак М.М., завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти, говорила про наступність у навчанні учнів початкової й основної школи та способи їх вирішення.
Змістовним та конструктивним був виступ Кобевки А.П., завідувача ММЦ, про актуальні питання в організації та змісті початкової та середньої ланок освіти.
Досвідом роботи з даної теми поділилася Лозова О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Чернівецької ЗОШ №24. Корисними були поради Твардовської О. І., практичного психолога Чернівецької ЗОШ №3, про психологічний супровід адаптаційного періоду п'ятикласників.
Унгурян І.К., викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО ЧО разом з учасниками семінару проаналізувала основні аспекти наступності при переході від початкової школи до середньої. Федунович-Швед О.Т., викладач кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін та Сумарюк М.І., викладач кафедри природничо-математичних дисциплін окреслили проблеми, які виникають через відсутність наступності у викладання програмового матеріалу з математики та української мови.
Сучасні методики «безболісного переходу» молодшого школяра до основної школи презентувала Проценко О.В., заступник головного редактора науково-методичного журналу «Вчитель початкової школи».
Після чітко визначених науково-теоретичних засад щодо питання перспективності навчання учнів 4-х класів усі учасники, об'єднавшись у три робочі групи, шукали шляхи практичного вирішення даної проблеми.
Харченко А.М., учитель початкових класів Чернівецького ліцею №4, Левицька Д.Р., учитель початкових класів Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня №7, Загарюк І.Д., заступник директора з НВР в початкових класах ЗОШ №28, провели тренінг «Мрії та перешкоди до їх здійснення», організувавши роботу батьківської ради.
Аукціон педагогічних ідей «Завдання та орієнтири співпраці вчителів початкової школи з педагогами середньої школи» запропонували Ілащук Л.М., Антощук Т.В., заступники директорів з навчально-виховної роботи в Чернівецьких ЗОШ №5, 3.
Дячук М.А., заступник директора з НВР в початкових класах Чернівецького НВК «Любисток», Матоніна Р.Д., учитель початкових класів ЗОШ №24, організували роботу в малих групах «Створення та впровадження моделі випускника початкової школи як один із засобів реалізації наступності між початковою та середньою школою».
Після презентації роботи творчих груп колективно було створено модель «Школи майбутнього», в якій учень був би успішним.
До роботи семінару були долучені Оляницька Л.В., автор підручника з математики для 1-4 класів, Ткаченко Г.М., представник Видавничого дому «Освіта».
За круглим столом учасники семінару обмінялися думками з приводу побаченого, внесли свої пропозиції до проекту рекомендацій.
6780678069
aesrtyuioup
5680780586
 
e-max.it: your social media marketing partner