Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 0035Без високої культури читання немає ні школи, ні справжньої розумової праці. Читання є основою опанування всіх наук, розвитку людського інтелекту.
В.Сухомлинський
16 грудня 2015 року на базі СШ ОРТ № 41 відбувся семінар-практикум учителів зарубіжної літератури з проблеми «Виховання компетентної особистості читача засобами інформаційно-комунікаційних технологій», в якому взяли участь доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри зарубіжної літератури і теорії літератури Чернівецького національного університету ім..Ю. Федьковича Ольга Червінська, методист міського методичного центру управління освіти, кандидат філологічних наук Марія Цуркан, директор навчального закладу Людвіга Цуркан, вчителі зарубіжної літератури міста.
Марія Валентинівна у своєму виступі наголосила, що лише компетентний читач здатний швидко зорієнтуватися у величезному просторі інформації, правильно систематизувати її, зробивши аналіз та висновки з прочитаного. Сучасне суспільство потребує людей, які вміють працювати з текстами різних видів, оскільки успіх будь-якої справи залежить від умінь і навичок грамотного, швидкого читання та оперативного реагування на повідомлення. Одним із засобів формування компетентної особистості учня-читача є інформаційно-комунікаційні технології, які активізують процеси сприйняття та мислення людини, що в свою чергу впливає на формування читацької та інформаційної культури школяра.
Ольга В'ячеславівна ознайомила присутніх із новими тенденціями у літературознавстві щодо читання текстів та аналізу творів, розмежувавши поняття «текст» і «твір», а також виокремила у цій парадигмі лексему «авторське письмо». Твір, - зазначила науковець, - це зона реципієнта (читача, глядача, слухача тощо), а текст є місцем зустрічі автора та читача.
Людвіга Павлівна окреслила систему роботи СШ ОРТ № 41 та визначила основні напрями педагогічної діяльності колективу, закцентувавши увагу на тому, що рівень конкурентноспроможності школи залежить від рівня компетентності вчителів та учнів. Керівник зіркового навчального закладу України зазначила, що кожен педагог, працюючи з дітьми, повинен пам'ятати слова В.Сухомлинського: «Тримаючи в руках скрипку, людина не здатна скоїти поганого. Завдання науки та мистецтва - вкласти таку скрипку в душу дитини і допомогти їй заграти на ній».
Наступним етапом семінару були демонстраційний урок зарубіжної літератури в 6 класі «Народні традиції та звичаї у творі М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» та позакласний захід «Любов важливіша за все», які підготувала та провела вчитель зарубіжної літератури СШ ОРТ № 41 Оксана Пенюк. Учасники семінару відзначили високий професійний рівень роботи Оксани Петрівни, майстерність щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій.
Також учителі зарубіжної літератури міста відвідали майстер-клас учителя інформатики Грети Фрейліхман із проблеми «Інтерактивний плакат як вид роботи, що активізує пізнавальну діяльність учня на уроці», який викликав у них особливі враження. Грета Йосипівна підготували відеоурок з цієї теми та презентувала його на дисках кожному учасникові семінару.
Підсумовуючи роботу семінару, учасники наголосили на важливості проведення таких заходів та ухвалили відповідні рекомендації.
DSC 0047
DSC 0032
e-max.it: your social media marketing partner