Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

DSC0338909 грудня 2015 року в Чернівецькій гімназії імені Т.Г. Шевченка відбувся семінар-практикум для бібліотекарів шкіл міста з проблеми '' Виховуємо громадянина- патріота України''. В семінарі взяли участь 49 бібліотекарів ЗНЗ міста.
Методист Чернівецького міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради з бібліотечних фондів Людмила Ватутіна розповіла про напрямки роботи з національно-патріотичного виховання в шкільних бібліотеках та представила інформативну презентацію статті, яка була надрукована на шпальтах газети "Освіта Буковини" - "Плекаємо патріотів України" ( №43 від 20.12. 2015 р.).
Про те, що це не одноденна акція, а щоденна робота школи, вчителів, батьків, бібліотек, наголошували методист ММЦ Людмила Ватутіна, секретар обласного Всеукраїнського товариства '' Просвіта'' імені Т. Г. Шевченка Марія Пелех і зазначено в доповіді зав. бібліотекою Вірою Осінською. Майбутнє кожної людини нероздільно пов'язано з майбутнім його країни. Кожна дитина є частинкою народу, громадянином і патріотом своєї Батьківщини. Тому національно-патріотичне виховання належить до одних із пріоритетних напрямків роботи гімназії. У своєму виступі заступник директора з науково-методичної роботи Ольга Фисюк зазначила, що національно-патріотичне ви¬хо¬ван¬ня є одним з основних напрямків діяльності шкільної бібліотеки, поділилися досвідом роботи педагогічного колективу щодо зміцнення інтернаціональних зв'язків з Німеччиною, про досягнення учнів і розкрила перспективні плани на подальшу діяльність всього колективу гімназії.
Виконуючи виховну функцію: шкільна бібліотека гімназії використовує різноманітні форми та методи громадянського та патріотичного виховання, які сприяють формуванню почуттів, громадянської самосвідомості учнів шляхом залучення їх до читання книги, любові до рідної мови, вивчення традицій, знання звичаїв своєї родини, участі в різноманітних акціях і заходах.
Готуючись до семінару зав. бібліотекою Осінська В.О. провела анкетування серед учнів 4-10- х класів :'' Хто такій патріот ?'', ''Чи знаєш ти традиції своєї родини?'', ''Чи цікавишся ти історією свого краю, міста ?''. Відповіді виявилися досить неочікуваними та цікавими.
Учасники семінару із захопленням сприймали виступ Гірш Руслани, яка вже 20 років керує гімназійним літературно-поетичним альманахом ''Крила''. Гостей особливо зацікавило розмаїття рубрик альманаху ''Крила'', досить вдало виконані переклади, які виявилися унікальними . Учасники семінару ознайомилися із творчістю молодих буковинських письменників (Лесі Воронюк, Христини Венгринюк, Олени Рудницької, Андрія Андрійчука), які виросли з літературного альманаху ''Крила''.
Гімназисти підготували усний журнал ''Гортаємо Золоті сторінки'' та ознайомили із власними творами на патріотичну тематику,які ввійшли у другу частину книги Лесі Воронюк « Небесна сотня».
Під час семінару Фисюк Ольга Георгіївна, заступник директора з науково-методичної роботи, наголосила на участі гімназистів у конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт, які були наочно представлені на виставці.
Бібліографічний огляд матеріалів гімназійного літературно - поетичного альманаху ''Крила'', просвітницького журналу ''Українська ластівка'', науково-дослідницьких робіт гімназистів різних років наочно показали творчу, кропітку, щоденну, багатогранну роботу у вихованні громадянина -патріота України.
Учасниками семінару було відмічено артистичність дітей, естетичне оформлення та високий рівень семінару. Кожен із учасників заходу мав змогу запозичити для себе новизну в роботі.
Програма була насиченою та цікавою, оскільки колектив гімназії вдало продумав систему заходів.
У форматі семінару відбувся круглий стіл де всі присутні обговорили можливості використання ресурсів бібліотеки для реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Методист ММЦ міського управляння освіти Ватутіна Л.М. висловила щиру вдячність організаторам заходу за створення прекрасних умов для проведення семінару, відмітила патріотичний напрямок проведеного заходу та подякувала колектив гімназії за сумлінну працю.
Бібліотекарі отримали рекомендації із впровадження і виконання Концепції національно-патріотичного виховання.
DSC03435
 
DSC03472
DSC03461
e-max.it: your social media marketing partner