Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1


 LVI9502Продовжуючи виконувати умови домовленості, які зазначені у протоколі №016 від 10.06.2015 року про співпрацю Фокшанського колегіуму «Уніря» з Чернівецькою гімназією №6 на один рік з подальшим пролонгуванням, 20 листопада до Чернівців завітала румунська делегація із Фокшан у складі 12-ти осіб. До її складу входили заступник голови повітової ради Чел-Марі Іонел, заступник директора Національного колегіума «Уніря» Бузацелу Ромулус, голова шкільної учнівської асоціації «Уніріштій» Атарчіков Адріан та вчителі колегіуму. 
Програма трьохденного візиту передбачала відвідування навчальних закладів, пам’яток культури й архітектури міста Чернівців.
Візит на буковинську землю розпочався з міської ради, де за усталеним звичаєм першим вітав фокшанську делегацію Георгій Георгійович Леонтій, заступник Чернівецького міського голови. Урочистості продовжилися у Чернівецькій гімназії №6, де гостей радо зустріли вчителі, учні та батьки. Двомовна концертна програма зняла втому тривалої подорожі.
Високий рівень зустрічі надала Елеонора Молдован, Генеральний консул Румунії у Чернівцях, яка наголосила на важливості двосторонніх зв’язків між навчальними закладами двох країн-сусідів та побажала плідної праці у подальшому. Також зауважила, що Чернівецька гімназія №6 має певний досвід щодо налагодження зв’язків з навчальними закладами Румунії і вже багато років розширюється коло навчальних закладів у Румунії, які підтримують зв’язки з гімназією. Ця робота є актуальною, про що свідчить і активна підтримка з боку начальника управління освіти С.В.Мартинюка та чернівецького міського голови О.П.Каспрука.
21 листопада гості побували на Сторожинеччині. Делегацію вітав голова РДА Я.М.Бартош. Згодом колеги з Фокшан відвідали маєток сім’ї Флондор та кафедральну церкву, де їх радісно зустрів отець Василь Ковальчук, який організував для гостей сімейний художній виступ. А через годину вже гості спостерігали за народними звичаями та традиціями румун Чернівеччини у Красноїльській гімназії (директор Мітрік С.І.).
22 листопада запам’яталося фокшанській делегації ранішньою службою у Банченському монастирі, на якій правив настоятель Лонгін, та екскурсією до Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
Протягом трьох днів делегацію супроводжували начальник управління освіти Сергій Васильович Мартинюк, заступник начальника управління освіти Олена Леонідівна Кузьміна, голова профспілкової організації працівників освіти і науки міста Чернівців Ганна Миколаївна Поштар, методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Валентина Сергіївна Жекова, директора Чернівецької гімназії №6, ініціатора співпраці Івана Авреловича Ігната.
 LVI9492
 LVI9489
 
e-max.it: your social media marketing partner