Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

DSC 078926 листопада на базі СЗОШ №22 відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи в школі І ступеня м.Чернівців з проблеми «Впровадження креативних освітніх технологій у практику роботи школи І ступеня».
Учителі школи переконані в тому, що сьогодні слід відмовитися від негнучкої і неповороткої, давно і безнадійно застарілої авторитарної системи, докласти мудрості, любові та творчості й побудувати безпечну початкову школу, що допомагає дитині розвиватися в її природному темпі й напрямку.
Тому проблема запропонована для обговорення досить актуальна, бо зумовлена викликами часу і потребує вивчення.
Дитячі творчі колективи та Яворська Л.І., директор школи, у цікавій неординарній формі створили своєрідне враження про школу, презентуючи особливості навчального закладу та досвід роботи вчителів початкових класів.
У теоретичній частині зроблено спробу об'єднати зусилля науковців, психологів, методистів та вчителів-практиків з метою ефективності впровадження креативних освітніх технологій.
Цікавим для присутніх був виступ Мартинюк В.А., кандидата педагогічних наук, доктора філософії, доцента кафедри сучасних європейських мов, викладача КНТУ. Вона розкрила психологічний аспект проблеми: окреслила динаміку розвитку сучасної дитини в умовах невпинної глобалізації світу та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, звернула увагу на особливості її світосприйняття та світобачення.
Сучасна українська освіта: якою їй бути? - такою була тема, що була запронована для дискусії Косован О.К., методистом міського методичного центру. Разом з'ясовували в чому полягають гострі проблеми якості освіти.
Антоняк М.І., заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах, поділилась досвідом роботи вчителів СЗОШ №22 з питань впровадження креативних освітніх технологій у практику роботи школи І ступеня .
Організовуючи співпрацю у практичній частині семінару, до розмови були залучені заступники директорів з навчально-виховної роботи в школі І ступеня м.Чернівців. На демонстраційних уроках вони мали змогу спостерігати «спільно-взаємодіючу діяльність» учителя та учнів.
Ганна Василівна Марчук, Ніна Олександрівна Терник, Світлана Володимирівна Віщук, Наталя Мирославівна Іванюк, Уляна Василівна Іванюк, вчителі початкових класів провели нестандартні за формою та глибокі за змістом уроки. Живе, безпосереднє спілкування, пошук, створення ситуацій успіху - це те, що об'єднувало їх усіх.
Спостерігаючи, урок-гру в 1 класі, урок-ділову гру в 2 класі, інтегрований урок з літературного читання та природознавства у 3 класі, бінарний урок з української та англійської мов у 4 класі, учасники семінару відшукували засоби та методи креативних освітніх технологій.
Кожукар Т.О., учитель початкових класів презентувала методичний посібник „Творчі завдання з української мови для 3 класу". Присутні активно долучилися до апробації практичних завдань, зайнявши позиції учнів, вони відстоювали свої думки та переконання. Мартинюк С.В., начальник управління освіти Чернівецької міської ради, також став активним учасником дискусії.
Корисними були поради Якименко О.В., практичного психолога школи, про креативність як складову професійної діяльності вчителя.
Підсумовуючи роботу теоретичної та практичної частини семінару, колеги поділилися думками і враженнями від побаченого та ухвалили рекомендації.
Якою буде сучасна українська школа та якість освіти в ній, насамперед, залежить від нас самих.
Сьогодні запрошуємо всіх долучитися до розмови, поділитись своїми думками, сумнівами, досвідом. Адже, усвідомлюючи необхідність позитивних перетворень, непросто чітко уявити, як їх реалізувати, що можна змінити вже сьогодні, а за що маємо наполегливо боротися. Про це слід розмірковувати разом. Об'єднаймо зусилля, і наша школа стане храмом дитинства й науки, дружнім до учнів та їх родин.
Матеріали семінару будуть розміщені в рубриці «Методична скарбниця» на сайті управління освіти.
DSC 0784
DSC 0785
DSC 0742 
e-max.it: your social media marketing partner