Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

345645720 листопада 2015 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 відбувся семінар-практикум учителів українознавства з проблеми «Роль звичаїв, традицій та обрядів українського народу в національно-патріотичному вихованні школярів». Альона Онофрей, директор ЗНЗ, презентуючи навчальний заклад, наголосила, що це один з найстаріших закладів міста, який випустив у самостійне життя знаних і шанованих у місті педагогів, який має свої традиції, звичаї, в тому числі постійна співпраця з волонтерами, які допомагають воїнам АТО.

У роботі семінару взяли участь Алла Кобевка, завідувач ММЦ; Василь Костик, доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича; Лариса Маркуляк, доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича; Марія Пелех, відповідальний секретар Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка. Під час виступів гості семінару-практикуму звернули увагу на роль звичаїв та обрядів українського народу в формуванні елементів національної самоідентичності, на шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, відповідних Заходів щодо її реалізації у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджених наказом МОНУ від 16 червня 2015 року №641, на організацію просвітницької роботи в закладах освіти.
Методист ММЦ Алла Ткач у своєму виступі з проблеми «Звичаї, традиції та обряди українського народу в контексті змісту навчально-виховного процесу» окреслила шляхи вивчення традицій українського народу на уроках та в позаурочний час, презентувала навчальну програми курсу за вибором «Звичаї та обряди українського народу в контексті художньої літератури» для учнів 8 (9) класів загальноосвітніх навчальних закладів (автори -Ткач А.В., Клим Н.М.,учитель Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1), яка схвалена до використання в загальноосвітніх навчальних закладах МОНУ.
У ході роботи семінару-практикуму його учасники мали можливість переглянути демонстраційний урок української мови з елементами українознавства в 11 класі на тему «Голоси незабутих предків… (Повторення теми «Лексикологія» при підготовці до ЗНО на українознавчому матеріалі)», який провела Зоряна Натуркач, вчитель української мови та літератури; власноруч виготовити обереги на майстер-класі вчителів початкових класів Марії Калінської та Ольги Скігар "Обереги власними руками"; побачити фрагмент обрядового дійства на тему «Виряджала мати сина у солдати», підготовленого Надією Ковальчук, учителем українознавства, та учнями 11-го класу.
Яскравим підсумком семінару стало загальношкільне свято – благодійний ярмарок «Осіння клокичка», в якому взяли участь учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону, а зібрані кошти від якого передано для солдат АТО. Окрасою концерту став виступ доцента ЧНУ імені Ю.Федьковича Лариси Маркуляк із піснями польською та українською мовами. Всі учасники дійства привітали батька учениці 7 класу, колишнього випускника школи, учасника бойових дій в зоні АТО Гелку Петра Дмитровича, який перебував у відпустці й одразу після свята вирушив на Схід для проходження подальшої служби.
Під час підведення підсумків учасники семінару поділились враженнями від побаченого та ухвалили ряд рекомендацій.
 
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
e-max.it: your social media marketing partner