Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

SAM 0973Мета проведення Тижня — поліпшення якості навчально – виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та дорослих; вироблення у дітей умінь і навичок щодо захисту свого життя і здоров'я.Водночас була проведена навчальна робота з педагогічним колективом, дітьми та батьками. Згідно плану «Тижня безпеки дитини» для педагогів було проведено практикум «Перша медична допомога» та надано пам'ятки «Якщо у приміщенні розбито ртутного градусника»

Значна увага була приділена роботі з дошкільниками, а саме проведено ряд заходів:

- в молодшій групі №5 вихователі провели заняття «Сірники – не іграшка», бесіду «Вогонь і діти», дидактичні ігри «Можна – не можна», «Так чи ні?», «Назви небезпечний предмет», «Транспорт і пішоходи», З батьками провели бесіду «безпека дітей»;

- в молодшій групі №7 педагоги провели заняття «Безпека на дорозі», бесіди – «Корисні та шкідливі речі», «Обережно на дорозі», «Як поводитися з незнайомцями», дидактичні ігри – «Обережно – погано».

- вихователі старшої групи №4 Антимичук Г.І., Гайсан Л.І. запланували та провели наступні заняття: «На дорозі», «По гриби», «Органи чуття людини», «Охорона здоров'я», «Світлофор- друг пішохода».

- вихователь старшої групи №6 Стратейчук В.В. провела заняття «Небезпечні прилади», «Веселий світлофор», «Отруйні гриби та ягоди», дидактичні ігри «Правила запам'ятай», «Будь уважний», «Можна – не можна», розвагу «Будь обережний» та ряд індивідуальних бесід з дітьми.

- ґрунтовну роботу провели вихователі середніх груп. В групі №3 вихователі Савчук Н.М., Пасішник Л.С. провели заняття «Особиста безпека дитини», «Будь уважним на дорозі», «Вогонь – злий вогонь – добрий»; бесіди «Безпека поводження з спортивним інвентарем», «Правила поведінки на майданчику», «Коли я сам удома», «Правила поводження з електроприладами», «гриби не для дітей»; дидактичні ігри «Комахи - друзі, комахи – вороги»; роботу з батьками «Що знає дитина про безпеку», «Чи знає ваша дитина як поводитися в небезпечних ситуаціях».

- педагоги групи №8 Токар Т.М., Ланівська О.М. організували з дітьми сюжетно –рольові ігри «Шофери» під час проведення якої закріпили правила поводження на дорозі; провели бесіди «Транспорт спеціального призначення», «Небезпечні іграшки», «Небезпека від електроприладів», «Пустощі з вогнем»; заняття «Особиста безпека дітей», аплікація «Пожежна машина», СХД «Я і світлофор», вивчення вірша «Правила безпеки».

- фізінструктор Бойко Н.В. провела спортивні розваги для дітей молодших груп «Подорож з Колобком», середніх груп «Як кошенята самі вдома залишились», старших груп «Будь обережним» ; музичні керівники Бабінчук Л.А., Лукіянчук О.О. провели лялькову виставу «Пригоди Колобка; музичну казка про правила дорожнього руху»

- в кожній групі було організовано виставку малюнків з безпеки життєдіяльності;

- в методичному кабінеті зібрано виставку небезпечних приладів;

- 2 жовтня о 9 год.30хв. проведено практичний тренінг з евакуації дітей і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації.

Голова творчої групи Л.Д.Чобанюк


 

e-max.it: your social media marketing partner