Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

DSC01674Учитель готується до хорошого уроку все життя.
Така духовна і філософська основа професії
і технології нашого труда:щоб дати учням іскорку знань,
учителю потрібно увібрати ціле море світла.
В.Сухомлинський
16 жовтня 2015 року на базі Чернівецької ЗОШ №8 відбувся міський семінар-практикум учителів української мови та літератури з проблеми «Інноваційні підходи до проведення сучасного уроку», учасниками якого були керівники шкільних методичних об’єднань учителів УМЛ.
На семінар завітав начальник управління освіти Сергій Васильович Мартинюк, який підкреслив, що предмети «Українська мова», «Українська література» - це одні з основних предметів у школі, оскільки саме вони формують загальнолюдські цінності, високорозвинену мовну особистість, на прикладах героїв готують школярів до  самостійного життя, конкурентоспроможності в сучасному суспільстві.
Під час І блоку семінару – теоретичної частини – Ірина Іванівна Савчук, директор школи ознайомила присутніх з візиткою навчального закладу, з  досвідом роботи вчителів-філологів. Методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Алла Ткач розкрила присутнім суть сучасних педагогічних технології, учителі української мови та літератури ЗОШ №4 Ірина Євгенівна Чифурко, СЗОШ №2 Ольга Володимирівна Балицька закцентували увагу на науково-методичних засадах інформаційно-комп’ютерних технологій та проблемного навчання, проілюстрували приклади щодо їх застосування на практиці. Окйай Христина Мірчівна, учитель УМЛ ЗОШ №8, переможець міського туру, лауреат ІІ премії обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015», презентувала творчий проект на тему «Синхронізація навчального матеріалу предметів суспільно-гуманітарного циклу – один з шляхів оптимізації навчального процесу школярів».
Під час практичної частини учасники відвідали майстер-клас Христини Окйай, де спробували себе у ролі учнів, цим самим опановуючи цікаві методи роботи на уроці. Практичне заняття на тему «Психолого-педагогічні аспекти взаємодії учасників навчального процесу – пріоритетна умова підвищення ефективності уроку», проведене заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Віталіївною Іванченко, дозволило кожному учасникові семінару заглибитися у взаємовідносини, які можуть складатися між учителем та учнем, визначитися, якого саме учителя прагнуть бачити учні перед собою.
По завершенню семінару його учасники поділилися враженнями від почутого і побаченого, ухвалили ряд рекомендацій.

DSC01668DSC01695
DSC01711
DSC01704
DSC01663DSC01705
 
e-max.it: your social media marketing partner