Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

5624141415 травня 2015 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 було проведено День цивільного захисту населення.
Згідно плану роботи захід розпочався загальною евакуацією учнів та педагогічних працівників школи о 10:00. Евакуація завершилася через 3 хвилини 30 секунд. На лінійці з нагоди проведення Дня цивільного захисту населення виступили:
1) Директор школи, керівник цивільного захисту школи Мокрогуз Світлана Олексіївна;
2) Вчитель математики, голова евакомісії школи Антоняк Я.М.
3) Вчитель предмету «Захист Вітчизни», помічник начальника штабу цивільного захисту школи Пушкарьов В.П.
Основними цілями та завданнями Дня ЦЗ були:

- практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти щодо захисту свого здоров'я, життя у надзвичайних ситуаціях;

- формування в учнів упевненості в ефективності заходів, які проводяться цивільним захистом;

- формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи, спритності, здатності до самовідданого виконання завдань ЦЗ.
Для проведення Дня ЦЗ залучились:
- керівний викладацький склад та технічний персонал школи;
- особовий склад невоєнізованих формувань Ц (рятувальної групи, посту РХС, протипожежна ланка, санітарна ланка);
- учні 2 – 10-х класів.
Протягом Дня ЦЗ з постійним складом і учнями відпрацьовані:
- дії за сигналом «Увага всім!»
- користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
- дії у разі пожежі та можливих аваріях на об'єктах, які використовують у виробництві СДОР;
- виконання нормативів ЦЗ;
- організація роботи пункту видачі ЗІЗ;
Заняття і тренування проводити без зриву навчальних занять, за рахунок перерв і після уроків за винятком 1-го уроку, який проводиться в усіх класах як урок ЦЗ.
Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналом ЦЗ діяли грамотно і чітко.
За якісну підготовку та проведення Дня цивільного захисту в школі заступнику директора з НВР, начальника штабу цивільного захисту Дубині Л.М., вчителю предмету «Захист Вітчизни», помічнику начальника штабу Пушкарьову В.П. оголошено подяку від керівника цивільного захисту, директора школи Мокрогуз С.О.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

e-max.it: your social media marketing partner