Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

foto povertajsja zhivim 021Патріотичний урок з нагоди 71 річниці визволення Чернівців організували для своїх учнів організували педагоги Чернівецької загальноосвітньої школи № 38. Запросивши на захід для спілкування з учнями, ветеранів Великої вітчизняної війни та випускників школи ,які брали участь у бойових діях на сході.
"Відлуння війни вчора і сьогодні" саме під таким девізом у стінах 38 школи відбувся урок патріотичного виховання для учнів старших класів.

Як розповідає директор школи метою уроку є поєднання покоління людей, які визволяли Україну у часи 2-ї світової і тих хто зараз бореться за її незалежність на сході. Тому на захід запросили бійців національної гвардії які є випускниками школи та ветеранів великої вітчизняної.
Гурій Вечер, голова Садгірської районної ради ветеранів: «Той хто кував перемогу ,переміг фашизм, врятував Європу. То вже і тої країни немає ,але ми повинні пам'ятати тих людей які загинули і тих хто залишився живим. Зараз обстановка в країні дуже важка і ми надіємось що ви молоді патріоти за потреби захистите нашу Україну».
Одним із запрошених на захід захисників держави, є військовослужбовець Національної гвардії Віктор Грушовський, хлопець є випускником 38 школи, у зоні проведення АТО побував двічі після чого був поранений. Як розповідає сам, сюди прийшов розповісти дітям про те, чого краще їм на власні очі не бачити.
Віктор Грушовський, військовослужбовець: «Я б хотів щоб вони не були там де були ми, і не знали того що бачили ми. Я хочу щоб те все закінчилось, щоб ніхто туди не їхав, там немає нічого хорошого, тільки смерть і руїни. Я хочу, щоб ці діти жили нормально,а я та інші вояки, які там знаходяться якось те все стримали і щоб все закінчилось».
Пам'ять про загиблих героїв, учні та ветерани вшанували хвилиною мовчання. Для гостей заходу діти підготували декілька виступів. В свою чергу військові подарували школі Український прапор, який за їх словами у важку хвилину піднімав бойовий дух гвардійців. Самі ж учні після спілкування з вояками залишились задоволеними.
Анна, учениця 9-б класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №38: «Мене підсилював дух. Коли я вслухалася в слова вояків, я уявила, що воїни робили на війні, ми відчували те саме».
Надія, учениця 9-а класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №38: «!Ми завжди повинні проводити такі заходи, щоб пам'ятати про наших героїв, воїнів, які захищають Україну, бережуть кордони стоять і борються щоб тут був мир і всі жили як раніше».


 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner