Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

semumПроблема розвитку дитячих творчих здібностей є досить актуальною на сучасному етапі. «Якщо хочеш бути красивим, працюй до самозабуття, працюй так, щоб ти відчував себе творцем, майстром, господарем улюбленої справи. Працюй так, щоб очі твої виражали одухотвореність великим людським щастям – щастям творчості», – ці слова В.Сухомлинського стали лейтмотивом міського семінару-практикуму вчителів української мови та літератури шкіл із навчанням мовами нацменшин із проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури і в позаурочний час», що відбувся 20 березня 2015 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10.

Методист міського методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради Цуркан Марія Валентинівна у своєму виступі наголосила на важливості розвитку творчо обдарованих дітей та окреслила основні шляхи реалізації проблеми. Під час семінару висвітлено основну мету – розкриття механізмів формування й розвитку в учнів творчих здібностей. Фонарюк Тетяна Іванівна, вчитель української мови і літератури Чернівецької гімназії № 6, цікаво і змістовно поділилася з колегами досвідом роботи з цього питання. Демонстраційні уроки ― урок української мови з теми «Урок розвитку мовлення. Усний твір-роздум» (5 клас), проведений вчителем української мови і літератури Морараш А.К., та урок української літератури з теми «Жіноча доля у творах Т.Г. Шевченка» (9 клас), проведений вчителем української мови і літератури Скрипник С.М., ― засвідчили доцільне використання різноманітних форм і методів роботи задля формування й розвитку творчої мовної особистості. Вчителі міських шкіл із навчанням мовами нацменшин відвідали музей «Шкільна світлиця», де ознайомилися з історією однієї з найстаріших шкіл міста та області, оглянули цікаві експонати – народні предмети побуту й національного одягу румунського населення передмістя Роша XVIII-XX ст.; а також побували на позакласному заході «Спочатку було Слово…», метою якого було сформувати в учнів любов до державної й рідної мов, до державних і народних символів, та розуміння важливості кожного сказаного слова. Діти читали напам’ять поезії про мову, старанно виконували румунські та українські пісні й танці. Учасники семінару збагатили свої знання з методики викладання української мови і літератури та отримали позитивні враження. За підсумками семінару вироблені рекомендації та надані пропозиції. Присутні висловили щирі слова вдячності адміністрації та колективу навчального закладу за високий рівень організації та проведення семінару.


e-max.it: your social media marketing partner