Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

suml"У важкі для України часи ви, шановні учителі, сприяєте збереженню державної мови, утверджуєте й розвиваєте її. Своєю щоденною наполегливою працею не лише формуєте мовно-літературні знання, а виховуєте справжніх патріотів, небайдужих до рідної мови, до Батьківщини", - з такими словами звернувся до керівників шкільних методичних об'єднань учителів-філологів міський голова Олексій Каспрук, завітавши разом з Георгієм Олійником, начальником управління освіти Чернівецької міської ради, Мирославом Заячуком, депутатом міської ради, на міський семінар-практикум учителів української мови та літератури

, який відбувся 19 березня 2015 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 з проблеми "Роль позакласної роботи у формуванні мовно-літературної освіти школярів".

Директор школи Марія Герасим'юк, представляючи візитну картку навчального закладу, розкрила основні принципи, за якими працюють педагоги і які допомагають педагогічному та учнівському колективам досягати значних успіхів у навчанні та вихованні. Олена Федорак, заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала роботу кафедри учителів української мови та літератури, поділася їхніми здобутками.
Виступ і презентація "Позакласна робота з української мови та літератури як складова навчально-виховного процесу" методиста міського методичного кабінету Алли Ткач розкрили суть, принципи позакласної роботи, форми її проведення.

Під час практичної частини семінару його учасники відвідали заняття гуртка "Юний журналіст", проведений вчителем УМЛ Яною Пінтяк; завітали на засідання літературної студії "Первоцвіт", де керівник Любов Демянчук презентувала її роботу; переглянули літературно-мистецьку композицію "Розмова з Кобзарем", яку підготували студійці під керівництвом Любові Демянчук та Альони Григораш. Усе засвідчило  високу професійну діяльність педагогів, їх уміння помітити інтереси, здібності та нахили кожної дитини та сприяти їх розвитку. Здатність учителів української мови та літератури цього закладу зацікавити дітей своїми предметами дають можливість школі впроваджувати профіль української філології від початку профілізації старшої школи.
На засіданні круглого столу учасники семінару мали змогу познайомитися з досвідом роботи закладів освіти міста щодо організації позакласної роботи. Учителі Надія Каніна (гімназія №5), Надія Кушнерюк (ЗОШ №28), Ольга Фисюк (гімназія №1), Міла Бортняк (гімназія №3) презентували роботу інтелектуального клубу, наукового товариства (робота мовно-літературних секцій), драматичного гуртка, організацію пошукової, науково-дослідницької роботи учнів та їх роль у підвищенні мовно-літературної освіти школярів.

Високу оцінку дали учасники семінару роботі ЗОШ №11 з цього питання, відзначили його актуальність сьогодні. Адже систематична позакласна робота - це, за Василем Сухомлинським, "друга програма розумової праці","полігон для випробувань" різних можливостей дитини, своєрідний соціально-психологічний тренінг, постійний новий досвід, прекрасна можливість творчої реалізації кожної особистості.


e-max.it: your social media marketing partner