Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

smvfm18.03.2015 р. у Чернівецькій гімназії №6 відбулося засідання школи молодого вчителя французької мови з теми «Рольова гра – як засіб формування усного мовлення». Директор гімназії Іван Аврелович Ігнат познайомив учасників семінару з історією закладу та представив кафедру вчителів іноземних мов, наголосивши на тому, що вони, не дивлячись на молодий вік, досвідчені та перспективні. Також керівник підкреслив важливість застосування інформаційних технологій на уроках французької мови.

Під час семінару молоді педагоги побували на уроціфранцузької мови у 5 класі на тему: «Одяг», який провела Наталя Миколаївна Салюк. Тут учителі побачили різні форми роботи: міні-проекти, діалог, монолог, читання вголос, фізкультхвилинка з відеосупроводом, відеопрезентація. Родзинкою уроку були ігри на розвиток фонетики (будиночок звуків), мовлення (вгадай хто та вгадай що), читання (речення, лексичні одиниці), граматичних навичок (складання речень), лексичних навичок (кросворд), інтуїції (що у мішку), уваги (як одягнені гості), пам’яті (чого не вистачає), аудіювання (одягни героя).

Полілінгвістичну атмосферу життя гімназії передав відкритий позакласний захід з теми «Наші будні без Вавилонського втручання». Протягом заходу вчитель французької мови Наталя Миколаївна Салюк розширила кругозір учнів про культурні надбання рідного народу та народів інших країн.

Методист ММК Ірина Іванівна Лопатюк наголосила на обов’язковому посиленні комунікативної спрямованості при вивченні французької мови та впровадженні в практичну роботу комунікативно-ігрових прийомів. Також Ірина Іванівна перед молодими вчителями продемонструвала наочно вправи на застосовування комунікативного завдання до окремого учня чи групи учнів.

Керівник школи молодого вчителя Емма Рудольфівна Чернявська провела тренінг із молодими вчителями з метою створення на уроках ситуації успіху для кожного учня та покращення комунікативної спрямованості шляхом застосування рольових ігор. Учасники засідання вчилися підбирати й застосовувати різні види рольових ігор іпояснювали їхню доцільність в контексті уроку. Варто зазначити високу активність молодих учителів під час роботи семінару.

Усі матеріали семінару та рекомендації молоді спеціалісти отримали на електронних носіях.


 

e-max.it: your social media marketing partner