Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

pedvitlВ рамках роботи методичного об′єднання вчителів математики шкіл м. Чернівці в одному із кращих кабінетів математики міста в ЗОШ №2 20 лютого 2015р. відбулася педагогічна вітальня, в роботі якої свою творчу лабораторію привідкрили двадцять педагогів із тридцяти, які атестуються в 2015 році. Обмінюючись досвідом роботи, називаючи найцінніше, вкотре переконувалися, що в методичній скарбниці вчителів є чимало цікавих ідей, прийомів, велике бажання змін на краще, піднято ряд проблем удосконалення процесу навчання.

Червоною ниткою пройшло використання електронних програм для активізації пізнавальної діяльності, оновлення електронної бібліотеки мультимедійних презентацій, електронних посібників, ІКТ в роботі вчителя, реалії міжпредметних зв’язків, використання інтегрованого навчання, бінарних уроків, мотиваційна складова навчального процесу як головне в організації роботи з учнями.

Тези, що стали провідними цього заходу:

 Урок – це свято математики, симфонія душі педагога.

 Три шляхи ведуть до знань: шлях роздумів – це шлях найбільш благородний, шлях наслідування - це шлях найбільш легкий і шлях досвіду – це шлях найбільш гіркий

 Якісний методичний, психологічний, педагогічний супровід предмету “Математика”

 Співнавчання в колективі, кооперативно, через моделювання реальних життєвих ситуацій, із застосуванням рольових ігр...

 Навчання цікаво вмотивоване, доступне, зрозуміле, без примусу – місток до свідомого сприйняття математики . Мотивація здійснює запуск роботи власної думки учня

 Формування якісної математичної освіти в умовах гімназії через всеможливі шляхи діяльності

 Мої успіхи дорівнюють успіхам моїх учнів

 Творчість помножена на старанність і послідовність –запорука успіху

 Акцент на використання математики в житті, дослідництво в навчанні, пошук нових методів та технологій, ...

 Ласкаве слово, посмішка учителя, повага до учня, його праці – основа побудови співпраці

 Від любові до дітей народжується любов до педагогічної праці. А ця праця забезпечує майстерність у роботі.

 Активізація самостійного мислення в процесі вивчення математики

 Що викликає необхідність в диференціації навчання?

 Щоб запалити у душі дитини іскорку, потрібно, щоб горіла ватра у власній душі

 Самоорганізація вчителя в умовах розвитку ІКТ - шлях до скорочення часу на підготовчу роботу до навчання учнів

 Метод проектів та пізнання місця математики в процесах навколишнього світу


 

e-max.it: your social media marketing partner