Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

dsh18 лютого 2015 року Дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначила 70 років, який став визначна подія для всього педагогічного колективу.

Дитячо-юнацька школа №1 розпочала свою історію 8 лютого 1945 року. На той час працювало три відділення: спортивна гімнастика, волейбол, баскетбол.

 

Основним завданням Дитячо-юнацька школа №1 є удосконалення та підвищення спортивної майстерності учнів-спортсменів, оздоровлення, відлучення дітей від вулиці пропаганда здорового способу життя, для збереження духовного, фізичного, психічного здоров’я дітей. Адже народна мудрість стверджує : «Здорові діти-здорова нація».

Сьогодні наш заклад є школою першої категорії. Нагороджений грамотами за І місце в обласній спартакіаді серед ДЮСШ системи освіти області; за ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнському огляду-конкурсу на кращий стан навчально тренувальної, спортивно–масової роботи.   Нагороджений дипломом за перше місце в Чемпіонаті Чернівецької обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 1999 років народження.

На даний момент в школі функціонує 8 відділень з видів спорту: баскетбол, бокс, боротьба вільна, легка атлетика, теніс настільний, художня гімнастика, футбол, шахи, займається 1010 учнів-спортсменів. Перлиною школи є її тренерсько-викладацький склад, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту.   Цікавим фактом є те, що більшість випускників школи обрали фах за покликом серця і сьогодні являються успішними тренерами ДЮСШ №1: Соловйов Г.М. –МС СРСР, Аміхалакіоає М.М.- КМС– тренери-викладачі відділення боксу, Козловський Я.Т. МС, Руденко Р.М. МС - тренери з вільної боротьби, Петей Л.С. МС СРСР, Пущук І.П. КМС, Михайлова А.В. КМС України – тренери-викладачі з художньої гімнастики, Коропецька С.Д. КМС – тренер-викладач відділення легкої атлетики, Гречаний А.А. КМС, Волинкіна Т.В. КМС, Паламарюк О.В. КМС тренери-викладачі відділення настільного тенісу.

Гордістю ДЮСШ №1 є її спортсмени-розрядники. Протягом 2-х років підготовані: один Майстер спорту міжнародного класу, три Майстри спорту України, КМС України – тридцять учнів – спортсменів, сорок два учні першого розряду, одна тисяча тридцять вісім учнів масових розрядів.

Сьогодні наші учні беруть активну участь у змаганнях різного рангу це міські, обласні, чемпіонати України, міжнародні, всеукраїнські. Вперше в історії Буковинського боксу вихованець тренера-викладача відділення боксу Соловйова Г.М. – Тесленко Олександр в Чернівцях виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу. Також Олександр в 2013 році був кандидатом в збірну Олімпійську команду України.

Вихованка Шкурей О.Р. – Кізюк Катерина, переможниця Чемпіонату України з настільного тенісу серед юніорів 1999р.н., є членом збірної команди України з настільного тенісу.

На відділенні шахів Бернацький Віталій в перше в історії незалежної України виконав норматив МС України в Чернівцях.

Управління освіти Чернівецької міської ради, адміністрація ДЮСШ №1 вітає педагогічний, батьківський та учнівський колективи з 70- річним ювілеєм, бажає тренерсько-викладацькому складу не збавляти темп на дорозі до нових перемог!

e-max.it: your social media marketing partner