Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

smvgpdМіський методичний кабінет провів 29 січня 2015р. у ЗОШ №27 засідання школи молодого вихователя групи продовженого дня з проблеми «Сприяння педагога ігровій, пізнавально-розважальній та відпочинковій діяльності вихованців у групі продовженого дня» за участю 29 молодих педагогів ГПД міста. Візитну картку школи репрезентував гостям директор навчального закладу В.М. Томяк. Заступник директора з НВР у початкових класах О.В. Галан закцентувала увагу присутніх на важливих аспектах діяльності групи продовженого дня у школі та на ролі вихователя в ній.

Зацікавлено була сприйнята аудиторією відеопрогулянка-розвага вихователя ГПД А.О.Воробйової зі своїми вихованцями. Під керівництвом методиста ММК М.П. Котової учасники засідання опрацювали теоретичні питання «Поєднання відпочинку та розумової діяльності молодших школярів у ГПД», засобами мультимедійної презентації засвоюючи методико-технологічний процес організації та проведення прогулянки та інтелектуально-розвивального заняття в ГПД. Особливий інтерес у педагогів міста викликали фрагменти відкритих прогулянок на свіжому повітрі: 40-хвилинна прогулянка-релакс у 3 класі (вихователь О.А. Рибак) та 40-хвилинна прогулянка-квест у 2 класі (вихователь І.П. Пахолка). Досвідом проведення інтелектуально-розвивального заняття в 1 класі ГПД поділилась вихователь Л.М. Івануц. За круглим столом молоді спеціалісти захоплено відгукувались про нестандартні, глибокі за змістом методичні прийоми та формою проведення виховні заходи: вправа-енергізатор, руханка-перевтілення, малювання на асфальті піском, відгадування голосів зимуючих птахів, записаних на міні-колонці під час прогулянки на свіжому повітрі, відеогра, танцювальна руханка-флеш-моб «Ми - українці» на спортивному майданчику школи, артистизм першокласників під час лялькового театру «Рукавичка», пересувний театр у школі І ступеня, організований вихователем ГПД 3-х класів О.А.Рибак. Учасники ШМВ були вражені методичною виваженістю, кількістю та розмаїттям відкритих заходів, а також гарною співпрацею класоводів з вихователями та адміністрацією ЗОШ №27. Активністю аналізу 4-х відвіданих відкритих заходів у ГПД відзначались вихователі: Гумайло Г.Д. (ЗОШ №2), Мацкан К.І.(СПШ №15), Гусакова М.А. (ліцей №4), Скакун Ю.С. (СЗОШ №22), Чинківська Х.О. (ЗОШ №24), Гаврилюк І.І. (НВК «Берегиня»). Вагомим доповненням тематики ШМВ стали виступи-презентації вихователів міста: «Використання дидактичного матеріалу на інтелектуально-розвивальному занятті у 1 класі ГПД» Ю.А.Соболєвої ( ЗОШ №28) та «Здоров’язберігаючі технології у ГПД» М.В. Мироник (ЗОШ №33). Підсумовуючи засідання, його учасники зійшлися на одвічній істині: виховувати – величезна відповідальність педагогів, поряд із якими формуються особистості дітей, в яких вони прагнуть бачити старших друзів і наставників, від яких очікують порад, відповідей і допомоги у самореалізації та прокладанні власного шляху у житті. У кінці заходу вихователі міста отримали добірку дидактичних матеріалів у паперовому варіанті та на електронних носіях.


e-max.it: your social media marketing partner