Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
0

urc1529 грудня 2015 року в урочистій атмосфері актової зали Чернівецької гімназії №7 відбулося свято педагогічної творчості та таланту – завершення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» за участю Олександра Паскаря, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, Юрія Буреги, голови Садгірської районної у місті ради, Івана Адамка, заступника голови Шевченківської районної у місті ради, Сергія Обшанського,

заступника голови Першотравневої районної у місті ради, Володимира Дутчака, голови обласного комітету профспілки працівників освіти і науки, Ганни Поштар, голови міського комітету профспілки працівників освіти і науки, Георгія Олійника, начальника управління освіти Чернівецької міської ради.
Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій в освіті міста. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя, систематизувати надбання щоденної клопіткої праці, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.
       За рішенням фахових журі та оргкомітету конкурсу переможцями стали:
Окйай Христина Мірячівна, вчитель української мови та літератури мови ЗОШ №8;
Любарева Світлана Іванівна, вчитель хімії СШОРТТ № 41;
Іваницька Наталія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №5;
Нікіфорюк Ольга Петрівна, вчитель правознавства ЗОШ №37.

       Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Паскар О.Є., начальник управління освіти Олійник Г.С., голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Поштар Г.М. привітали переможців, лауреатів, дипломанта конкурсу та вручили почесні грамоти, грошові премії та цінні подарунки. До нагород долучилися численні спонсори та педагогічні колективи.
      Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» будуть захищати честь міста в ІІ турі. То ж бажаємо їм успіхів та нових перемог!

Під час вшанування учасників І туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015» за багаторічну плідну роботу на освітянській ниві вісім чернівецьких освітян отримали щорічну премію імені Юрія Федьковича

Олександр Паскар, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, нагородив дипломами та грошовими винагородами цьогорічних лауреатів премії:
Герасим Людмилу Леонідівну, вчителя історії та правознавства Чернівецького комунального дошкільного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Берегиня»;
Головату Валентину Юріївну, вихователя дошкільного навчального закладу № 32;
Горбан Наталію Олександрівну, вихователя дошкільного навчального закладу № 25 «Центр розвитку дитини «Малюк»;
Ємельянова Миколу Олексійовича, керівника фотостудії «Погляд» Чернівецького міського клубу юних техніків «Кварц»;
Калінську Марію Михайлівну, вчителя початкових класів Чернівецької загальноосвітньої школи №12;
Кушнерюк Надію Михайлівну, вчителя української мови та літератури Чернівецької загальноосвітньої школи №28;
Матоніну Раїсу Дем’янівну, вчителя початкових класів Чернівецької загальноосвітньої школи № 24 ім.О.Кобилянської;
Харчевнікову Людмилу Леонтіївну, вчителя англійської мови Чернівецької загальноосвітньої школи №1.
Вітаємо лауреатів премії і бажаємо нових звершень!

 


e-max.it: your social media marketing partner