Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

semd12 грудня 2014 року в Чернівецькому ліцеї №1 математичного та економічного профілю за участі заступника начальника, начальника відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Мартинюка, професора, доктора політичних наук, завідувача кафедрою історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Анатолія Круглашова, завідувача міським методичним кабінетом Анастасії Соловської,

методистів управління освіти Олени Анасової, Євдокії Попович, Світлани Паскарюк, Наталії Герасим, Марії Цуркан відбувся семінар для керівників шкіл м.Чернівці з теми «Проблеми ефективності управління школою в сучасних умовах».

Сергій Васильович відкрив семінар і охарактеризував досягнення освітян міста, а також звернув увагу на проблеми освітньої галузі. Заступник начальник управління освіти зазначив, що «основне завдання керівника навчального закладу – попередити виникнення проблем та розробити правильний алгоритм їх вирішення».

Анатолій Миколайович у своєму виступі «Сучасні проблеми управлінської діяльності» підкреслив, що «ключовим фундаментом розвитку держави є модернізація освітньої галузі, а основна ознака модернізації – демократична культура». На думку професора, роль директора школи, на жаль, сьогодні зводиться до того, що керівник стає представником управління освіти, а не основним менеджером навчального закладу.

Наталя Леонідівна Кінащук, директор Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілю, виступила перед учасниками семінару з доповіддю на тему «Управління школою та його ефективність. З досвіду роботу Чернівецького ліцею №1, окремі аспекти», в якій підкреслила, що «демократизм – одна з найважливіших засад, якими має керуватись освіта». Також вона охарактеризувала напрями управлінської діяльності ліцею та проблеми, які виникають під час роботи, і наголосила на тому, що саме молоді вчителі є одним із найпотужніших важелів, які рухають освітній процес уперед.

Після теоретичної частини семінару керівники навчальних закладів працювали в трьох групах, а саме: «Імідж навчального закладу та розвиток учителя» (група 1, керівник Наталія Герасим), «Управління інноваціями в навчальному закладі» (група 2, керівник Світлана Паскарюк), «Здійснення контролю за виконанням навчальних програм» (група 3, керівник Євдокія Попович).

Результатом роботи груп стали виступи керівників навчальних закладів із тих питань, які розглядались у їхніх секціях.

Андрій Іванович Сігітов, директор Чернівецького ліцею №2, визначив основні складові іміджу навчального закладу, серед яких на першому місці є кадри.

Уляна Іванівна Легусова, директор ЗОШ №24, охарактеризувала інновації, які сьогодні впроваджуються в навчальних закладах міста, та окреслила шляхи їх реалізації.

Віктор Михайлович Томяк, директор ЗОШ №27, зазначив, що «сучасна система управління не є ефективною. Учителя має приймати на роботу керівник навчального закладу, бо саме він зацікавлений в якості надання освітніх послуг».

Сергій Мартинюк підсумував роботу семінару та подякував учасникам за активну і плідну працю.

Після семінару Сергій Мартинюк провів нараду з керівниками навчальних закладів, на якій звернув увагу присутніх на організацію харчування в школах, економію енергоресурсів, допомогу українській армії, співпрацю з волонтерами.


e-max.it: your social media marketing partner