Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
0
- 1

semzd5 грудня 2014 року на базі  Чернівецької  гімназії №2  відбувся міський семінар для заступників директорів з науково-методичної роботи та відповідальних за роботу з обдарованими дітьми на тему: „Формування учня-дослідника: впровадження сучасних  технологій”. На ньому були присутні директор  БМАНУМ Тріска М.К., доцент кафедри «Молекулярної генетики та біотехнології» Інституту біології, хімії та біоресурсів, кандидат біологічних наук  -   Хлус Л.М.,  доцент кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін,  кандидат філологічних наук  Федунович-Швед О.Т.

 Відкрила семінар методист управління освіти Чернівецької міської ради Лопатюк І.І., яка наголосила на необхідності проведення  системної роботи в напрямку формування учня-дослідника.

       Візитку гімназії підготували учні 10-11-х  класів,  що є переможцями різноманітних  конкурсів-захистів. Виконуючий обов`язки директора гімназії Трекуш Н.Г. презентувала педагогічний колектив,  вчителів-тьюторів, які керують дослідницькою і пошуковою роботою учнів.

       Директор БМАНУМ Тріска М.К. ознайомила учасників семінару  з  перемогами  учнів-членів БМАНУМ на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт, звернула увагу на методичну роботу щодо розвитку дослідницьких вмінь, що проводяться в стінах БМАНУМ.

       Про систему науково-дослідницької роботи в Чернівецькій гімназії №2 розповіла заступник директора з науково-дослідницької роботи Кушнір А.І. Звернула увагу на структуру наукового об`єднання «Талант», систему методичної роботи гімназії, що спрямована на формування учня-дослідника, на впровадження міні-курсу «Основи науково-дослідницької діяльності». Були презентовані найбільш успішні учнівські  роботи учениць 10-х класів – Лісової Марини (секція «світова література») та Борук Олени (секція «Екологія»).

       Вчитель інформатики Спориніна Т.Т. у виступі зазначила, що  активна участь гімназистів у телекомунікаційних проектах  спрямовує до пізнавальної,  пошукової та  творчої діяльності, що створює підґрунтя для подальшої дослідницької роботи.  На семінарі вчителем методистом Коропом В.І. була презентована технологія   Web-квест, яка є дієвим засобом  формування  пошукових  вмінь  учнів. Ця технологія є найбільш вдалою та ефективною  моделлю використання  мережі  Інтернет  для  пошуку  якісної  інформації,  навчання  і  проектування.

       Психолог  гімназії  Поплавська  М. М.  представила  психологічний супровід обдарованої дитини, представила результати моніторингу обдарованості учнів,   вказала основні напрямки для розвитку обдарованості.  

        В практичній частині семінару  учасники ознайомились з елементами статистичної обробки даних за допомогою програми Eхcel, з правилами оформлення списку цитованої літератури, був проведений тренінг щодо організації  учнівського проекту.

        На завершальному етапі виступила  Хлус Л.М., яка ознайомила з методичними прийомами роботи  з  обдарованим учнями.

        Семінар завершився прийняттям відповідних рекомендацій.


e-max.it: your social media marketing partner