Зв'язок
 • VIVAT переможцям!

  VIVAT переможцям!

 • «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

  «Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

 • Семінар-практикум для вчителів інформатики

  Семінар-практикум для вчителів інформатики

 • Семінар-практикум вчителів французької мови

  Семінар-практикум вчителів французької мови

 • Нові досягнення юних математиків

  Нові досягнення юних математиків

VIVAT переможцям!

0987654321Вислів "To be smart!" або "Будь розумним!" насправді став девізом учнівської олімпійської збірної у 2017 році. Починаючи з 20 березня по 7 квітня проходили Всеукраїнські учнівські олімпіади. 51 учень міста Чернівці гідно захистили честь області на Всеукраїнському рівні. За попередніми результами наші учні здобули 27призових місць, що на сім більше порівняно з минулим навчальним роком. Приємно, що серед них є чотири дипломанти І ступеня. Найбільш вдалими є виступи учнів на олімпіадах з фізики та хімії - по чотири призових місця; з математики, астрономії, французької мови - по три перемоги. Відкриттям року стала учениця 8 класу Чернівецького ліцею №1- Цепілова Олександра, яка вперше взяла участь у олімпіадах Всеукраїнського рівня і здобула два призових місця - з математики та фізики. Два дипломи третього ступеня з фізики та астрономії також виборов учень Чернівецької гімназії №5 - Качур Артур. Отже, не зважаючи на обмеження у кількості учасників IV етапу через брак фінансування, учні нашого міста достойно презентують свої знання та результати тривалої роботи їх вчителів-тьюторів.

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

«Будь заощадливим і бережи те, що маєш!»

CIMG0292В ДНЗ №1 оголошено «Тиждень енергозбереження» під час цього періоду проходив конкурс дитячих робіт. Діти в своїх роботах зображували економне використання світла, води і газу.
Так, малята середньої групи разом з вихователями Пасер М. Я. та гномом-економом подорожували по різних державах світу ознайомлюючись з їх валютою. Залучивши батьків до сюжетно-рольової гри «Супермаркет» дорослі взявши на себе роль покупців, а малята були адміністраторами, менеджерами, касирами.
Діти румуномовної групи з вихователем Панфіловою В.Д. показали знання з економічного виховання у формі гри. Відвідуючи «Мінімаркет» малята грали з великим задоволенням та бажанням.
Старші дошкільники з вихователем Н.І. Зегрею продемонстрували справжніх заощаджувальників різних ресурсів. При цьому використовували багато прислів′їв, приказок, художнього слова. Великим враженням у дітей залишився екскурс - огляд філіалу ПриватБанку. Керуюча віділенням Приват Банку ознайомила з роботою і різними функціями банківських справ.
З батьками, які були присутні проведено анкетування: «Бережи, заощаджуй і цьому сам навчай інших».
Завідувач ДНЗ №1 Н.В.Бойко.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум для вчителів інформатики

image-0-02-05-4103eb1c1f0c5a4bd8c3afbe1efe7f8da7e32b7f21af049ed72c95f20f7220bf-V
Ми позбавляємо дітей майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Джон Дьюн
29 березня 2017 року на базі Чернівецької гімназії № 5 відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках інформатики».
Семінар відкрила методист ММЦ закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Терлецька Інна Дмитрівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор школи Мінакова Тетяна Георгіївна представила навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Семінар-практикум вчителів французької мови

29.03.2017 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбувся семінар-практикум вчителів французької мови на тему "ЗНО – підвищення рівня освіти та забезпечення реалізації конституційних прав випускника на рівний доступ до якісної освіти".
DSC 0191
Лакуста А.І. ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-тренінгу вчителів французької мови з питань підготовки учнів до складання ЗНО з французької мови. Про формулу успішного проходження тестування, переваги і слабкі місця тесту говорила заступник з НВР гімназії Павлюк М.І.
Шість кроків успішної здачі ЗНО запропонувала методист ММЦ Недужко Л.М. Корисним досвідом багаторічних апробацій тестових завдань ЗНО з французької мови на базі гімназії №3 поділилась Провальська Г.М.
e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...

Нові досягнення юних математиків

2IV Київська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася 11-12 березня на базі спеціалізованої школи № 52 в місті Києві. Олімпіада традиційно проходила в два тури: особистий і командний. Командний тур пройшов у суботу, 11 березня, і в ньому взяли участь 44 команди. Особистий тур відбувся у неділю, 12 березня, окремо у двох заліках: для молодших класів (6-8 класи) і для старших (9-11 класи).

e-max.it: your social media marketing partner
Детальніше...
Previous
Наступна
+ 1
- 1

zah14Сучасний розвиток Української держави, який спрямований на побудову громадянського суспільства та інтеграцію України у світове та європейське співтовариство, вимагає побудови виховної роботи з молоддю з орієнтацією на справжнього патріота, захисника своєї країни. Адже ще В.О.Сухомлинський підкреслював, що патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується. Управління освіти Чернівецької міської ради, працюючи над розвитком системи виховання у загальноосвітніх закладах міста, у цьому році запровадило проведення військово-патріотичної гри «Захисник».

28 листопада 2014 року відбувся Перший кубок міського голови «Захисник - 2014», за участью міського голови Олексія Каспрука, начальника управління освіти Чернівецької міської ради Георгія Олійника, голови міської профспілкової організації працівників освіти і науки Ганни Поштар, голови міської організації української спілки ветеранів Афганістану Іллі Горбатюка. Учасниками гри стали школярі 10-ти навчальних закладів міста: військово-спортивного ліцею-інтернату, гімназій №5,7, загальноосвітніх шкіл № 2, 3, 5, 6, 8, 11, 37. Змагання відкрив міський голова Олексій Каспрук, який підкреслив актуальність проведення подібних військово-спортивних заходів, особливо в наш час, коли необхідно вчити молодь захищати свою країну, та висловив побажання, що вони стануть традиційними і будуть проводитися декілька разів на рік. Начальник управління освіти міської ради Георгій Олійник наголосив, що сьогоднішній захід-це один крок до формування глибокого патріотизму школярів, до серйозної їх військової підготовки. Школярі показали свої вміння та навички у неповному розбиранні та збиранні автомата Калашникова, у спорядженні магазину АК патронами, у стройовій підготовці, у військовій естафеті, у наданні першої медичної допомоги. Значний інтерес викликали виступи військовослужбовців Чернівецького прикордонного загону, які ознайомили присутніх із новим стрілецьким озброєнням української армії, показові виступи з службовими собаками, різні прийоми рукопашного бою. Всі учасники отримали дипломи, грамоти та цінні подарунки Чернівецької міської організації української спілки ветеранів Афганістану. Учителі предмету «Захист Вітчизни» були нагороджені грамотами та преміями міського профспілкового комітету працівників освіти. Переможцями змагань стали школярі військово-спортивного ліцею-інтернату, а учні ЗОШ № 37 та гімназії № 5 здобули ІІ та ІІІ місце.


 

e-max.it: your social media marketing partner